Щорське вище професійне училище лісового господарства

111

Державний професійно-технічний навчальний заклад

“Щорське вище професійне училище лісового господарства”

Історична довідка про навчальний заклад

ВПУ створено наказом Міністерства освіти і науки України від 06.08.2007 р. № 723 шляхом перейменування та зміни типу Щорського професійного ліцею лісового господарства у державний професійно-технічний навчальний заклад „Щорське вище професійне училище лісового господарства”.

Щорське вище професійне училище лісового господарства – це реорганізоване професійно-технічне училище № 7 м. Щорса, яке було створене наказом Київського обласного управління профтехосвіти № 463 на базі Чернігівського будівельного тресту “Чернігівсільбуд” у 1968 році. У 1973 році побудовано сучасний комплекс із розрахунковою потужністю на 600 навчальних місць, який включає в себе навчальний, навчально-виробничий корпуси, їдальню, актовий та спортивний зали, гуртожиток.

За роки існування училища підготовлено більше 10 тис. кваліфікованих робітників для лісгоспів, деревообробних, будівельних, сільськогосподарських та інших підприємств Чернігівської області.

У 2003 році в училищі здійснено атестаційну експертизу, і на основі договорів з підприємствами проводиться підготовка кадрів за наступними інтегрованими професіями: єгер, лісник, вальник лісу; муляр, монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій, електрозварник ручного зварювання; електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, контролер зварювальних робіт; штукатур, лицювальник-плиточник, маляр; столяр, верстатник деревообробних верстатів; тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар -ремонтник, водій автомобіля категорії “С”; секретар керівника (організації, підприємства, установи), оператор комп’ютерного набору; кухар, кондитер; обліковець.

Училище тісно працює зі службою зайнятості. Постійно зростаюча потреба в перепідготовці незайнятого населення забезпечує навантаження і стабільну роботу училища в перспективі.

Умови вступу

Учні отримують стипендію, одноразове (обід) безкоштовне харчування. Іногородні учні забезпечуються гуртожитком. Учні, які мають базову загальну середню освіту, одночасно з одержанням професії здобувають в училищі повну загальну середню освіту.

Для забезпечення підготовки робітничих кадрів ВПУ має:

– навчальний корпус загальною площею 1900.1 м. кв., де знаходяться 23 навчальні кабінети та 3 лабораторії, оснащені необхідним обладнаням, приладами, технічними засобами навчання (аудіо- і відеотехніка, діапроектори, мультимедійний проектор тощо) та відповідною документацією; комп’ютерний клас має 16 комп’ютерів, ноутбук, мультимедійний проектор, сканер, принтер та інше;
– навчально-виробничі майстерні площею 2392.9 м. кв., де функціонує 7 майстерень, обладнаних необхідною навчальною технікою, верстатами, машинами та іншими засобами навчання;
– спортивний та актовий зали;
– бібліотеку з читальним залом;
– їдальню на 100 місць;
– гуртожиток на 400 місць площею 3903.2 м.кв.;
– земельну ділянку площею 97.3 га.

Приміщення училища обладнані відповідно до нормативів та санітарних норм і експлуатуються відповідно вимог охорони праці та санітарно-гігієнічних норм.

Детальна інформації на сайті закладу: http://www.vpulg.narod.ru/

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
© 2024 Північне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства