Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» у Лебединському лісгоспі

Новини лісгоспів 14 Квітня 2017

Нехай у кожної людини

Душа за ліс завжди болить

Минув вже час ліси рубати

Прийшла пора ліси садить, – ці поетичні рядки стали девізом акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» у Лебединському лісгоспі.

«Любити природу не тільки високоморально і гуманно, а ще й життєво необхідно. Народна мудрість говорить: «Ліс – це життя», тому наш зелений друг заслуговує належної уваги й туботи, бережливого ставлення, постійної охорони та відновлення», – звернувся до учасників акції директор лісгоспу Іван Гурін.

«Саме для виховання в молоді району бережливого ставлення до природи, покращення екологічного навчання, поглиблення теоретичних знань з біологічних предметів, набуття поняття про лісівництво, одержання знань про діяльність лісового господарства проводиться Акція “Майбутнє лісу у твоїх руках”, яка стартувала 21 березня (Міжнародного дня лісу) та триває до 15 квітня (Дня довкілля). Та найголовніша мета акції – долучити громадськість до такої потрібної, кропіткої справи – садіння лісу. Що сьогодні ми всі разом і будемо робити», – продовжив керівник.

Цього року головна подія Акції відбулася на території Лебединського лісництва лісгоспу. В акції взяли участь близько 70 представників громадськості: вихованці Межиріцького та Рябушанського шкільних лісництв, представники громадських організацій, місцева влада, ЗМІ та інші.

Висаджували сіянці сосни звичайної. Впродовж заходу встигли висадити 1,7 тис.шт. сіянців, доповнивши 2,0 га соснового лісу.

Попрацювавши практично, перейшли до питань теоретичних. Учасники Акції взяли участь у цікавому лісовому квесті, який допоміг визначити їхні знання про ліс. На переможців квесту чекали лісівничі відзнаки. А на всіх учасників заходу – смачна каша та солодощі.

За матеріалами прес-служби ДП «Лебединське ЛГ»