Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Глухівські лісівники та школярі долучились до акції «Нагодуй птахів взимку»

Новини лісгоспів 10 Грудня 2020

Державне підприємство «Глухівське лісове господарство» спільно з навчальними та дошкільними закладами Глухова долучилося до загальнодержавної акції «Нагодуй птахів узимку».

На базі майстерень Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою працівники лісгоспу організували виготовлення годівничок. Разом із учителем трудового навчання й учнями закладу лісівники зробили 15 «пташиних їдалень».

«Така діяльність є корисною не лише для птахів, але й для школярів, адже стимулює відповідальніше ставитися до навколишнього середовища, розвиває любов до тваринного світу», – стверджує один із організаторів акції у лісгоспі інженер з охорони та захисту лісу Максим Ховренко.

Вихованці ліцею-інтернату разом з глухівськими лісівниками розвісили годівнички території навчального закладу і лісгоспу.

Також до акції приєдналися наймолодші учасники – вихованці міських дитячих садочків «Світлячок» і «Чебурашка». Малюки із неабияким захопленням слухали про необхідність допомоги пташкам у зимовий період і їх смакові вподобання.

У кожній годівничці небайдужі дітлахи разом із працівниками лісгоспу залишили таке смачне, корисне та рятівне насіння для пернатих.

Нагадаємо, акція організована Державним агентством лісових ресурсів України, за підтримки Управління екології та природних ресурсів, ініціаторів екологічного проекту «Озеленення України», Книги рекордів України.