Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Акція «Створюємо ліси разом!» відбулася у Сумському лісгоспі

Новини лісгоспів 9 Квітня 2021

Триває започаткована Державним агентством лісових ресурсів України акція «Створюємо ліси разом!». Вчора до неї долучились і в Сумському держлісгоспі. Основний захід акції – висадка лісу – пройшов на території Могрицького лісництва.

У цей день разом з працівникам підприємства на посадці лісу працювали керівники Сумського району та народні обранці: голова Сумської районної державної адміністрації Руслан Сіренко, голова Сумської районної ради Віктор Химич, перший заступник голови Сумської райдержадміністрації Андрій Петров, народний депутат України Ігор Васильєв, депутат Сумської обласної ради Віталій Калініченко та депутат Сумської міської ради Сергій Дмитренко.

Спершу директор держлісгоспу Микола Сороколіт ознайомив гостей з метою проведення акції та роботою підприємства. Потім, після інструктажу головного лісничого лісгоспу Миколи Щербака щодо висадки деревць за допомогою меча Колесова, взялися до справи. Висаджували дубочки. За кілька годин роботи разом висадили до 3 тисяч молодих деревець.