Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Ялинки! Де можна придбати у Сумах?

Анонси 13 Грудня 2019

Головний атрибут новорічного свята – ялинка! Підприємства Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства пропонують широкий вибір новорічного хвойного товару за ціною виробника! Ялинки державних підприємств управління вирощені на спеціальних плантаціях, що не наносить шкоди навколишньому середовищу, і відзначені пластиковою биркою зі штрих-кодом.

У місті Суми зрубані живі ялинки чи сосни за ціною виробника можна придбати вже зараз на ялинковому базарі, влаштованому біля центральної садиби Сумського лісгоспу за адресою: м Суми, вул. Доватора, 37, деталі за телефоном: (0542) 61 60 37 – відділ реалізації, або на сайті лісгоспу: http://www.sumylis.sumy.ua

З суботи, 14 грудня, торгівлю новорічними деревцями у обласному центрі розпочинає державне підприємство «Лебединське лісове господарство». Їх торгова точка знаходиться за адресою: м. Суми, вул. Г. Кондратьєва, 181 ( біля магазину АТБ). Детальну інформацію щодо придбання новорічних ялинок та цінову політику ви можете дізнатись по телефону (05445) 2-09-14 та 2-07-12, а також на сайті лісгоспу: http://lebedynles.com.ua

Не бажаєте купувати зрубане деревце? Тоді придбайте посаджене у горщик. Така ялинка не лише створить вам новорічний настрій своїм запахом і виглядом, та ще й дасть змогу висадити її навесні у відкритий ґрунт.

Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства пропонує жителям області долучитись до акції «Придбай ялинку у горщику – зроби своє оточення кращим!».

Разом з іншими новорічними деревцями ялинки у горщиках за ціною виробника можна буде придбати 18 та 21 грудня з 8 години ранку за адресою: вулиця Першотравнева, 29 (площа перед Управлінням агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації).

Отримати детальну інформацію щодо цінової політики ялинок у горщиках та висловити власні побажання щодо розміру ялинки, можна зателефонувавши: +380996839511.

На ваші дзвінки відповість провідний інженер державного підприємства «Роменське лісове господарство» Віталій Володимирович Гома.

Придбавши таку ялинку, ви отримаєте у подарунок буклет з рекомендаціями фахівців, як доглядати за ялинкою у горщику у домашніх умовах, щоб потім можна було її висадити у відкритий ґрунт.

На ярмаркових заходах, що організовуються Сумською обласною державною адміністрацією на площі Незалежності у суботу, 28 грудня, свою новорічну хвойну продукцію представлять всі 12 підприємств Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Приємної вам підготовки до свята!

Прес-служба Сумського ОУЛМГ