Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

До карти лісових доріг Середино-Будського лісгоспу додалися нові кілометри

Новини лісгоспів 4 Грудня 2019

Значну увагу державне підприємство «Середино-Будське лісове господарство” приділяє економічній складовій своєї діяльності.

«Економічна складова була завжди в основі менеджементу нашого підприємства. На сучасному ж етапі, враховуючи непривабливабливу логістику лісгоспу та загальногалузеву проблему зі споживачами лісо продукції, питання економії набули ще більшої актуальності. Багато зусиль колективу зосереджено на питаннях економії всіх матеріально-технічних ресурсів. З цією метою кожен фактор видатків має бути уважно розглянутий та скерований», – говорить директор Середино-Будського лісгоспу Олександр Плужников.

За словами директора, одна з голових задач, яку підприємство ставило перед собою у поточному році і що суттєво впливає на економіку підприємства – це зниження показників витрат на паливно-мастильні матеріали.

«Слід зазначити що ця робота проводиться не перший рік і має певні позитивні результати. Перш за все, робота автотранспортних засобів у лісовому господарстві значно залежить від якості доріг. Тому, протягом останніх років лісгосп побудував 18,6 км лісових доріг, ефект від яких не підлягає ніякому сумніву. У цьому році будівництво доріг продовжувалось. До загальної протяжності доріг додали ще один кілометр.Хоча кошти на дану роботу винайти було не так і просто, але життя цього вимагає», – говорить Олександр Плужников.

Керівник запевняє, що зазначений комплекс будівництва доріг дозволяє суттєво заощаджувати паливно-мастильні матеріали, зменшувати час на перевезення лісу, а також має велике значення для транспортного сполучення між населеними пунктами для жителів району.

Прес-служба ДП «Середино-Будське ЛГ»