Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Шосткинські лісівники до пожежонебезпечного періоду готові

Новини лісгоспів 27 Квітня 2022

Працівники Державного підприємства «Шосткинське лісове господарство» провели низку заходів щодо підготовки до пожежонебезпечного періоду.

Так, вони розробили та затвердили мобілізаційно-оперативний план з ліквідації лісових пожеж на території держлісфонду. Також вжили заходів щодо проведення приміщень лісових пожежних станцій і пунктів зосередження пожежного інвентарю до належного стану, їх комплектування необхідною технікою та засобами пожежогасіння відповідно нормативів.

Крім цього, співробітники підприємства організували постійне наземне патрулювання особливо небезпечних хвойних масивів; ввели в експлуатацію та перевірили на працездатність телевізійні системи спостереження за лісовими масивами.

До того ж уже розпочали догляд за мінералізованими полосами, а також створення нових полос, особливо навколо хвойних масивів, середньо-вікових насаджень, що прилягають до населених пунктів, доріг, місць відпочинку та навколо лісових масивів, які межують із сільгоспугіддями.

Варто зазначити: лісівники постійно проводять рейди з виявлення порушень правил пожежної безпеки.

Державне підприємство «Шосткинське лісове господарство» вкотре наголошує, що відповідно до розпорядження керівника обласної військової адміністрації номер 100-ОД від 24.03.2022 року відвідування лісових масивів населенням і в’їзд до лісів заборонено.