Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

До уваги громадськості!

Анонси 28 Листопада 2018

Повідомлення про проведення установчих зборів для формування складу Громадської ради при Сумському обласному управлінні лісового та мисливського господарства

Оголошується початок прийому заяв для участі в установчих зборах щодо формуванню нового складу Громадської ради при Сумському обласному управлінню лісового та мисливського господарства.

Нагадуємо, у листопаді 2018 року діюча при Сумському обласному управлінні лісового та мисливського господарства Громадська рада, припинила свою роботу у зв’язку з закінченням терміну діяльності.

Збори відбудуться 22.01.2019 року у Сумському обласному управлінні лісового та мисливського господарства за адресою: м.Суми, вул. Засумська, 12-А. Початок об 11-00 год. (І поверх, актова зала )

Реєстрація учасників установчих зборів – каб. №13 (перший поверх).

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою органу інституту громадянського суспільства.

Склад Ініціативної групи та Положення про ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Сумському обласному управлінні лісового та мисливського господарства затверджені наказом Сумського ОУЛМГ від 26.11.2018 № 47 «Про утворення Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Сумському обласному управлінню лісового та мисливського господарства».

До заяви додаються:

1. Рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;

2.Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

3. Інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

4. Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону;

Делегованим представникам інститутів громадянського суспільства для реєстрації мати при собі паспорт або інший документ з фотографією, який засвідчує особу.

Останній термін подачі заяв: 11.01.2019 року.

Телефон для довідок: (0542) 61-11-49 Е-mail: sekretar@sumylis.gov.ua

Головний спеціаліст-юрисконсульт Алла Сапунова.

Порядок проведення установчих зборів по формуванню Громадської ради при Сумському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, затверджено рішенням ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню Громадської ради при Сумському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

За необхідності, уточнена інформація про дату та час проведення установчих зборів буде оприлюднена додатково.

Громадська рада створюється з метою всебічного забезпечення широкої участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики у галузі лісового господарства та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

До складу Громадської ради обираються представники інститутів громадянського суспільства, які проводять свою діяльність у сфері, пов’язаній зі сферою діяльності Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, представники Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства та у статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі та завдання діяльності.

Відповідно до постанови № 996, інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі в установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

До складу громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та місцевого самоврядування.