Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Дорогі колеги – лісівники Сумщини, ветерани лісової галузі!

Загальні новини 18 Вересня 2020

Серед природних скарбів нашої області є безцінні смарагдові скарби – це наші ліси. Щоб ці природні дива дійшли до прийдешніх поколінь, саме ви, дорогі лісівники, докладаєте великих зусиль.

Кожного дня ви заступаєте на службу лісу для того, щоб людство дихало чистим повітрям, мало змогу користуватися виробами з екологічно чистої сировини і насолоджуватись відпочинком на природі.

Ліс привабливий в усі пори року. Восени ж він особливо щедро ділиться своїми дарами, немов дякуючи людям за турботу і догляд. Тому невипадково саме осінньої пори ми відзначаємо День працівника лісу!

Дорогі лісівники! Прийміть сердечні вітання з нашим професійним святом!

Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я та достатку, миру, злагоди і добра!

Перед нами, як завжди, стоїть низка надважливих завдань. Нам належить і надалі збільшувати лісистість території області, оберігати екологічну привабливість лісів, боротися із самовільними вирубками, пожежами та шкідниками, запроваджувати сучасні методи ведення лісового господарства.

То ж нехай натхнення не покидає вас, удача супроводжує в усіх починаннях, любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот, а нагородою за вашу нелегку, але потрібну працю буде людська вдячність!

 

 

З повагою, 

Начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець