Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Дорогі лісівники Сумщини, ветерани лісової галузі, шановні колеги-лісівники!

Актуально 31 Грудня 2022

Добігає кінця 2022 рік – рік: трагічний, чорний і важкий, але, водночас, світлий, осяяний героїзмом наших воїнів, стійкістю і мужністю нашого народу!

Як ніколи раніше ми потребували підтримки один одного і як ніколи раніше ми її відчули. Розв’язана ворогом кровопролитна війна не лише нас не зламала, вона зробила нас стійкими і мужніми, готовими у будь-яку хвилину підставити своє плече та подати руку підтримки тим, хто її потребує.

Цей рік навчив нас приймати надскладні рішення і працювати у надскладних умовах.

Цей рік навчив нас цінувати кожну хвилину свого життя і проживати її, як останню, сповна віддаючи себе нашій спільній справі – боротьбі за перемогу.

Сьогодні всі ви, дорогі лісівники Сумщини, кожен на своєму робочому місці – справжні герої!

Більше 100 наших лісівників боронить Україну зі зброєю у руках. Решта ж, а це понад 2 тисячі працівників, – забезпечує їм надійний тил!

Умови, в яких живе наша область дуже непрості, та попри все, ви самовіддано працюєте, виконуючи не лише всі показники виробничої програми, а це суттєва фінансова підтримка місцевим громадам, виплати пенсіонерам та заробітна плата вчителям і лікарям, а й допомагаєте нашим захисникам. То ж сьогодні ви всі на передовій! Прийміть слова глибокої вдячності за вашу працю та світло і тепло ваших душ. Дякую всім і кожному окремо за терпіння і самовідданість, за стійкість, високий патріотизм і відданість своїй справі!

Величезна вдячність і доземний уклін  нашим колегам-лісівникам України, які у тяжкі для Сумщини часи дали величезну як матеріальну, так і моральну підтримку кожному нашому працівникові!

Сьогодні важко говорити про майбутнє і будувати плани на майбутнє, але ми це робимо, бо знаємо, що ми мужні і сильні і віримо у нашу перемогу та наближаємо її РАЗОМ!

Нехай у Новому році якнайшвидше запанує мир! Як буде мир, то буде ВСЕ!

 З повагою                                                                                                                  Віктор Чигринець