Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Громадські активісти Путивля зустрілися з лісівниками

Новини лісгоспів 4 Грудня 2019

Громадськість міста Путивль зустрічалася із начальником відділу охорони та захисту лісу Конотопського лісгоспу Евгеном Лавриком. Місцевих активістів цікавили загальні питання ведення лісогосподарської діяльності на підвідомчій лісгоспу території, охорони лісу від самовільних порубів та, зокрема, діяльності лісівників у Спадщанському лісі – цій історичній пам’ятці Сумщини, який відноситься до природно-заповідного фонду у складі РЛП «Сеймський».

«Був діалог. Всі мали змогу задати питання. Прийняли загальне рішення співпрацювати та проводити спільні рейди з представниками державної лісової охорони для виявлення порушників лісового та мисливського законодавства. Також виришіли спільними зусиллями допомогати людям, які знаходяться у скрутному становищі та не в змозі себе забезпечити теплом. Виявляється це не складно», – написала на своїй сторінці у Фейсбуку організаторка зустрічі путивлянка Ольга Бутова.

Євген Лаврик познайомив активістів з роботою пілотного проекту e-реєстру заготівлі деревини та онлайн-карти рубок «Ліс у смартфоні».

«Дуже похвально, що є такі небайдужі люди. Громадські активісти зв’язалися зі мною через Фейсбук. Так через переписку і організували зустріч. Зважаючи на те, що Путивльский район, який входить до складу Конотопського лісгоспу, географічно віддалений від центральної садиби підприємства, на зустрічі обрали представника громадськості Ольгу Бутову для прямого зв’язку із лісгоспом. А також Дудніка Анатолія для співпраці та швидкого реагування на порушників. Був представник, а саме інспектор РЛП Артем Гончаренко, який має законне право складати протокол на правопорушників, що крадуть ліс. Тому ми домовились скоординовувати дії разом», – коментує результати зустрічі Євген Лаврик.

У своєму дописі активістка подякували лісівникам за відкритий діалог та закликала і інших небайдужих до співпраці: «Дякуємо Евгену Лаврику за відкриту розмову та можливість співпрацювати для майбутнього! Долучайтеся! Не будьте байдужими!

Довідково: Державне підприємство «Конотопське лісове господарство» організоване у 1935 році і розташоване в центральній частині Сумської області на території Конотопського, Путивльського і Буринського адміністративних районів. У постійне користування лісгоспу надано 26095,1 га земель лісового фонду, з яких понад 10 тис. га – у Путивльському районі.

За інформацією

активістки Ольги Бутової

та прес-служби ДП «Конотопське ЛГ»