Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Конотопські лісівники заготовляють корми для мисливських тварин

Новини лісгоспів 11 Серпня 2020

У Конотопському лісгоспі косовиця. Лісівники заготовляють корми для мисливських тварин.

«Зібрали врожай ранніх зернових культур на біополянах загальною площею 6 га. Намолочено 22 тонни пшениці. Урожайність склала 36 центнерів з гектара», – коментує поведені роботи директор Конотопського лісгоспу Олег Салов.

То ж диким тваринам та птахам буде чим поласуватися взимку. Але у лісгоспі на цьому не зупинилися. Заготівля кормів триває і далі. Ще планується закупівля вівса і фуражного зерна та силосу кукурудзи.

Нині ж місцева агрофірма забезпечує підприємство зерновідходами.

«Дякуючи власнику агрофірми «Козацька» Віктору Галі на підгодівельні майданчики мисливських угідь було завезено 28 тонн зерновідходів. Це чудовий корм для всіх наших лісових мешканців», – продовжує директор підприємства.

А лісові мешканці у Конотопському лісгоспі, справді, неабиякі. Пишатися конотопським лісівникам є чим. Підприємство не голослівно вважається одним з найбільш потужних області з ведення мисливського господарства. Його мисливські угіддя займають 52975 га. Головною ж родзинкою фауни лісгоспу і гордістю всієї області є популяція зубрів, які мешкають у мисливських угіддях підприємства. Цьогорічний зимовий облік мисливських тварин нарахував 54 особини цих червонокнижних велетнів.