Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Кролевецькі лісівники обурені поведінкою людей у лісі

Новини лісгоспів 31 Березня 2020

Навесні у місцях лісових рекреацій чи просто на узліссях можна знайти купу сміття: пластиковий посуд, пляшки, жестяні банки, папірці – це те, що лишається у лісі «на загадку» про його відвідувачів, або те, чим «діляться» з лісом мешканці прилеглих поселень, організовуючи тут приватні сміттєзвалища.

«Забруднення лісів – це проблема, з якою лісівникам боротися стає дедалі важче. Незважаючи на неодноразові звернення до громадськості працівників державної лісової охорони про недопустимість засмічення лісових масивів побутовими відходами, люди продовжують у ліс та полезахисні лісові смуги вивозити сміття та всілякий непотріб», – говорить директор Кролевецького лісомисливського господарства Олександр Посошенко.

«Потрібно, щоб кожна людина розуміла свою відповідальність і знала, якої непоправної шкоди природі може завдати її необдумана дія», – переконаний керівник.

Нагадаємо, згідно статті 73 кодексу України про адміністративні правопорушення штраф за забруднення чи шкоду навколишньому середовищу складає: на громадян від 425 до 850 грн., а на посадових осіб від 850 до 1700 грн.

Поряд з тим, кролевецькі лісівники попереджають громадськість, що у період карантину відвідування рекреаційних ділянок у лісових масивах небажана взагалі.

Бережіть себе і своє здоров’я!