Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Кролевецькі лісівники заліснюють минулорічні зруби та створюють нові ліси

Новини лісгоспів 28 Лютого 2020

З усіх природних ресурсів, що становлять скарбницю нашої країни, ліс посідає особливе місце. Це аксіома. Тому якісне і вчасне відновлення лісів для лісівників завдання номер один. Воно потребує значних фізичних зусиль та фінансових витрат. Держава вже давно не фінансує лісовідновлення. Та не дивлячись на це, кролевецькі лісівники не лише на 100 % заліснюють минулорічні зруби, а й кожного року створюють до 5 га нових лісів.

 

Створюються нові ліси на землях, де неможливо вести сільське господарство: деградовані землі, земельні ділянки, які знаходяться на схилах, землі, пошкоджені ерозією тощо.

 

«У планах на поточний рік відновити 122,5 га лісу та створити 5 га захисних насаджень», – говорить директор Кролевецького підприємства Олександр Посошенко.

 

Посадковий матеріал кролевчани вирощують у власних розсадниках. «У минулому році виростили близько двох мільйонів стандартних сіянців головних лісоутворюючих порід, 8400 штук саджанців, було заготовлено 773 кг насіння різних порід для висіву в розсадниках у цьому році», – продовжує Олександр Посошенко.

 

За умови стабільності погоди, кролевецькі лісівники планують вийти на посадку лісу вже у першій декаді березня.

 

За матеріалами прес-служби ДП «Кролевецьке ЛМГ»