Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

На Серендино-Будщині пройшов І етап конкурсу «Людина та ліс»

Новини лісгоспів 25 Квітня 2017

Оспіваний у поетичний рядках та творах, зображений на тисячах полотен, ліс не перестає надихати на творчість нові і нові таланти. Залюбки відображають своє натхнення, змальовуючи неповторність лісової краси у малюнках та творах юні любителі пера та пензлика – школярі навчальних закладів області.

Для них в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» Сумське ОУЛМГ організовує і проводить щорічний конкурс твору та малюнку на лісову тематику «Людина та ліс». Днями, перший, районний етап цього конкурсу відбувся за підтримки Середино-Будського лісгоспу у загальноосвітніх закладах району.

«Конкурс на кращий дитячий малюнок
і твір, присвячений лісу, має направлення на екологічне виховання та розвиток творчих здібностей учнів. Вони повинні переймати кращі традиції лісоводів. А ще, це те покоління, якому ми передаємо ліс у спадок і саме вони у майбутньому оцінять нашу працю по збереженню та збагаченню лісів. Тому ми зацікавлені, щоб у таких заходах брало участь якомога більше дітей», – говорить директор Середино-Будського лісгоспу Олександр Плужников.

Днями, учні міських шкіл зібрались разом в стінах С-Будської ЗОШ №2, де і відбувся перший етап конкурсу. За олівці та пензлики взялись учні початкових класів, учні 5-8 класів приступили до написання творів.

Захід проходив за участі представників Середино-Будського лісгоспу. Про умови конкурсу та розмір призового фонду розповів дітям інженер з охорони та захисту лісу підприємства Олександр Кузьменко. Як виявилось, більшість учнів участь в конкурсі приймали вперше. Тепер черга за конкурсним журі, в склад якого ввійшли лісоводи, спеціалісти відділу освіти та вчителі шкіл. Середино-Будські ж лісівники запевняють, що на переможців чекають грошові винагороди від лісгоспу та участь у ІІ – обласному етапі однойменного конкурсу.

За матеріалами прес-служби ДП «Середино-Будське ЛГ»