Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

На Шосткинщині визначені переможці творчих конкурсів Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»

Новини лісгоспів 19 Квітня 2019

В актовій залі Шосткинської станції юних натуралістів відбулося урочисте нагородження переможців міського та районного етапів творчих конкурсів Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Акція проходить вже 14-й раз і традиційно включає в себе як заходи з посадки лісу, так і творчі конкурси на кращий малюнок та твір на тему «Лісівники плекають ліс».

Кожного року Шосткинський лісгосп є організатором акції на місцевому рівні, і підтримує її на всіх етапах.

За вже сформованою традицією, для переможців творчих конкурсів шосткінські лісівники підготували премії, їх від імені керівництва лісгоспу вручила інженер лісових культур Галина Євдокименко.

– Дуже приємно, що з кожним роком у даній акції беруть участь все більше і більше школярів. Також спостерігається позитивна тенденція, коли діти змалечку долучаються до роботи по збереженню і створенню лісів. Спочатку вони беруть участь у конкурсі малюнків, потім творів, а згодом вже разом з нами висаджують новий ліс, а інколи і обирають професію лісівника. У будь-якому випадку, дитина, яка посадила хоча б одне дерево ніколи не буде знищувати природу і ми докладаємо максимум зусиль, аби долучити до природоохоронної діяльності якомога більше школярів, – сказала Галина Євдокименко.

На міському етапі у конкурсі малюнків взяли участь 40 учнів 1-4 класів з 11 навчальних закладів міста. Твори писали 38 учнів 5-8 класів з 12 шкіл.

Для оцінки робіт було сформоване компетентне журі, у склад якого ввійшли чителі-філологи, викладачі образотворчого мистецтва та представництво лісгоспу.

У конкурсі малюнків перемогу отримала учениця 4-В класу школи № 13 Дарія Слободянюк.

На другому місці:

– Ксенія Рябуха, учениця 3-Б класу школи №7 ;

– Віра Сорбат, учениця 1-А класу школи №8;

Третє місце у Тимофія Бурлаки, учня 4-Б класу школи №5; Олександри Давидової, учениці 4-А класу школи №1; Єлизавети Маркеловрї, учениці 3-В класу школи №13.

У конкурсі творів на першому місці Дарина Рябикіна, учениця 8-Б класу школи №1.

Друге місце розділили:

– Станіслав Жук, ученик 7-Б класу школи-ліцея;

– Ксенія Ковальова, учениця 5 класу школи №9;

Третє місце зайняли:

– Олександр Коструба, учень 8-А класу гімназії;

– Яна Кухаркова, учениця 7-Б класу школи №11;

– Софія Луніч, учениця 7-Б класу школи №1.

Третє місце в районному етапі в конкурсі малюнків зайняла Карина Білокур, учениця першого класу Миронівського НВК, друге – Катерина Марченко, учениця другого класу Клишківського НВК, перше місце – Юлія Савела, учениця 3 класу Клишківськогонавчально-виховного комплексу.

В конкурсі творів призові місця розподілилися наступним чином:

– Сніжана Скрипка, 6 клас Клишківського НВК – третє місце;

– Лілія Гаркавенко, 8 клас Клишківського НВК – друге місце;

– Ольга Горбовцова, 8 клас Воронізької ЗОШ 1-3 ст. – перше місце.

Тепер, роботи переможців творчих конкурсів міського та районного етапів візьмуть участь у обласному етапі конкурсу. Побажаємо успіхів нашим переможцям!

Прес-служба ДП «Шосткинське ЛГ»