Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

На Сумщині продовжать практику проведення виїзних колегій управління

Загальні новини 30 Листопада 2016

На засіданні колегії Сумського ОУЛМГ, яке відбулось 29 листопада, проаналізували виконання плану роботи колегії управління у 2016 році та затвердили план роботи на наступний рік.


{gallery}materials/2016/11/301{/gallery}

«Кожне підприємство має свою родзинку. Тому виїзні колегії з одного боку стимулюють роботу підприємства, яке готується до колегії, з іншого ж містять навчальну складову, бо завжди корисно повчитись, як організовується лісогосподарська діяльність на спорідненому підприємстві», – резюмував розгляд даного питання начальник Сумського ОУЛМГ Віктор Чигринець.

Тому прийняли одностайне рішення продовжити практику проведення виїзних засідань колегії. Їх спланували чотири, по одному на квартал, у Конотопському, Шосткинському, Сумському та Охтирському лісгоспах. Охопивши тематикою засідань всі напрямки лісогосподарської діяльності: лісокультурне виробництво, захист лісу від пожеж, переробку та мисливство.

У практичній складовій колегії заступник начальника управління Олександр Товстуха детально зупинився на основних аспектах нових Санітарних правил в лісах України.

Також у ході засідання попередньо підсумували роботу підприємств управління за рік. З аналізом роботи підприємств за 10 місяців цього року з питань виконання лісосічного фонду, будівництва лісових доріг, використання енергоносіїв, сплати податків тощо виступив перший заступник начальника управління Віталій Ігнатченко.

У завершенні начальник управління наголосив на обов’язковому виконанні виробничої програми. «Ми виходимо на фінішну пряму. До кінця року лишився місяць. Ми повинні сконцентрувати всі зусилля задля успішного завершення року та виконання запланованих обсягів роботи», – наголосив Віктор Чигринець.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ