Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

На Сумщині відбувся ялинковий ярмарок

Загальні новини 21 Грудня 2017

У середу, 20 грудня, у Сумах відбувся справжній ялинковий бум. Лісові красуні, вирощені підприємствами Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства прибули на ярмаркову площу, щоб звідти вирушити на Новорічне свято у оселі до мешканців обласного центру.

Свій новорічний товар представили на ялинковий ярмарок Роменське, Краснопільське, Охтирське, Тростянецьке, Лебединське, Сумське лісові та Кролевецьке лісомисливське господарства. Всього на ярмарок привезли до 800 шт. новорічних деревець, і всі вони за лічений час знайшли своїх господарів.

Найбільшим попитом, за словами продавців, користувались сосни до 1,5 метра. З вишуканого асортименту – перевагу надавали соснам із сформованою кроною: це п’яти чи семирічні деревця, які готують до ялинкового свята, спеціально стрижкою крони. Після стрижки, крона сосни, формуючись, нагадує пухнасту тугу кульку, тому такі сосни лісівники жартома називають «ведмедиками». Вирощують «ведмедики» на Сумщині у Роменському лісгоспі. Окрім такого «пухнастого» ексклюзиву Роменські лісівники привезли на продаж і сосну кримську, яка також дуже сподобалась покупцям.

Краснопільські лісівники порадували покупців запашними ялинками. Тростянецькі, Лебединські, Охтирські, Сумські та Кролевецькі лісівники продавали помірного розміру сосни.

До всього, на ярмарку можна було придбати і ялинку у горщику – живе деревце у контейнері з закритою кореневою системою. Яке, при правильному догляді, може стати окрасою не лише Новорічного свята, а й присадибної ділянки. Такий товар пропонували у Краснопільському та Сумському лісгоспах.

Як завжди, на 10 сосен, купували одну ялинку, мотивуючи свій вибір вибагливістю ялинок до кімнатної температури. Ялинка до метра – метр коштувала 50-60 грн. Сосна – 40 – 50 грн.

Найдорожчими були двохметрові сосни «ведмедики» та сосни кримські. За такі деревця покупці віддавали від 300 до 350 грн.

Нагадаємо, що в обласному центрі новорічні деревця, вирощені підприємствами Сумського ОУЛМГ, можна придбати кожного дня по вул.. Г.Кондратьєва (біля буд. 181, поряд магазином «АТБ») та центральній садибі Сумського лісгоспу – вул. Доватора, 37.

У Глухівському, Тростянецькому та Роменському лісгоспах реалізація ялинок та сосен здійснюється і через спеціалізовані магазини «Лісовичок». Також всі підприємства здійснюють продаж новорічних деревець у центральних садибах лісгоспів та конторах лісництв.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ