Наказ. Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби

 

Додаток

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказ Чернігівського обласного

управління лісового та мисливського

господарства

«03» червня 2019 р. 36-К    

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б»

Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства

– начальника відділу економіки та фінансів

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ
Посадові обов’язки 1.Реалізація державної політики в економічній сфері Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства (далі –Управління) та на підприємствах діяльність яких координуються Управлінням (далі – підприємства).

2.Проведення аналізу та надання керівництву Управління пропозицій з перспектив і пріоритетів розвитку господарсько-фінансової діяльності та вдосконалення господарського механізму  підприємств.

3.Координація та контроль діяльності підприємств за ефективним і цільовим використанням власних коштів.

4.Забезпечення контролю за використанням фінансових ресурсів відповідно до затверджених нормативів і кошторисів, суворого дотримання режиму економії фінансових ресурсів на усіх напрямах господарської діяльності підприємств.

5.Організація та контроль за виконанням державної політики щодо організації оплати праці.

6.Організація та координація роботи з підготовки пропозицій, спрямованих на підвищення продуктивності праці та ефективності виробництва, зміцнення фінансового стану підприємств.

7.Проведення аналізу виконання фінансових планів, кошторисів доходів та видатків, складання довідок і доповідей керівництву про фінансово-економічний стан підприємств, розробка та внесення пропозицій по усуненню виявлених недоліків.

Умови оплати праці Посадовий оклад – 6480 грн., надбавка за вислугу років у розмірі, визначеному статтею 52 Законом України «Про державну службу», надбавка за ранг державного службовця відповідно до вимог постанови  КМУ від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів», зі змінами
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду Безстроково
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання 1. Копію паспорта громадянина України.

2. Письмову заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 2, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмову заяву, в якій особа повідомляє про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4. Копію (копії) документа (документів) про освіту.

5. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою

6. Заповнену особову картку встановленого зразка.

7. Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

8.Заява про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання.

Термін прийняття документів – до 17:00 год. 18.06.2019

Дата, час і місце проведення конкурсу  21.06.2019 о 10:00, за адресою: м. Чернігів, вулиця П’ятницька, 8
Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу   Мехед Сергій Володимирович, Полосьмак Вікторія Сергіївна тел. (0462) 77-42-74, 77-41-88

кadry@chernigivlis.gov.ua

 

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ
1 Освіта Вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра, бажано в галузі знань економіки та планування
2 Досвід роботи Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід роботи  служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

Бажано, наявність досвіду роботи в економічній та сфері планування на підприємствах, в установах та організаціях, пов’язаних з веденням лісового або садово-паркового господарства.

3 Володіння державною мовою Вільне володіння державною мовою
   ВИМОГИ ДО КОМПЕТЕНТНОСТІ
ВИМОГА КОМПОНЕНТИ ВИМОГИ
1 Уміння працювати з комп’ютером Впевнений користувач ПК (MS Office, Outlook Express, Internet).
2 Ділові якості – аналітичні здібності;

– навички управління;

– навички контролю;

– організаторські здібності;

– вимогливість;

– стратегічне мислення;

– вміння аргументовано доводити власну точку зору;

– уміння працювати в команді.

3 Особистісні якості – інноваційність;

– ініціативність;

– порядність;

– дисциплінованість;

– відповідальність;

– неупередженість.

ПРОФЕСІЙНІ ЗНАННЯ
ВИМОГА КОМПОНЕНТИ ВИМОГИ
1 Знання законодавства Знання:

– Конституції України;

– Закону України «Про державну службу»;

– Закону України «Про запобігання корупції».

2 Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданням та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ) Закон України «Про звернення громадян», Закон України «Про доступ до публічної інформації», Положення про Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства; Кодекс законів про працю України, Податковий кодекс України, Бюджетний кодекс України, наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.03.2015 № 205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господорювання державного сектору економіки» зі змінами, постанова Кабінету Міністрів України від 28.02.2002 № 228 «Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ», постанова Кабінету Міністрів України від 07.06.2017 № 391 «Про внесення змін до Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ».

 

 

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
© 2024 Північне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства