НАКАЗ. ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Додаток

                                                                                                                            ЗАТВЕРДЖЕНО

   наказ Чернігівського обласного

                                                          управління лісового та мисливського

                                                                                                                                    господарства

                                                                                                        «22» липня 2019 р.  46-К    

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В»

Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства

– головного спеціаліста відділу лісового господарства

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ
Посадові обов’язки 1. Забезпечує за визначеним начальником відділу лісового господарства напрямком роботи ефективне виконання покладених завдань щодо реалізації державної політики в сфері ведення лісового господарства, виконує інші доручення та розпорядження начальника відділу.

2. Готує, за дорученням начальника відділу, відповідні проекти рішень щодо поточних завдань за визначеним напрямком діяльності.

3. Приймає участь у перевірках стану ведення лісового господарства підприємств при комплексних і тематичних ревізіях, складає відповідні акти.

4. Здійснює збір та узагальнення технічної і статистичної документації по побічному користуванню, природно-заповідному фонду,  рубкам формування та оздоровлення лісу, складає відповідну річну звітність.

5. Приймає, в межах компетенції, проекти виробничо-фінансових планів підприємств Управління по лісовому господарству та охороні навколишнього природного середовища проводить їх аналіз та узагальнення.

6. Відповідає за збір зведених даних за результатами огляду місць заготівлі деревини, інших продуктів лісу та використання корисних властивостей лісів.

7. За дорученням начальника відділу готує проекти відповідей на запити Держлісагентства, місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій та громадян, що стосуються його компетенції.

8. Забезпечує, в межах компетенції, доведення до підприємств Управління типових інструкцій, вказівок, розпоряджень, наказів, інших директивних документів та інструктивних матеріалів з питань лісогосподарської діяльності за своїм напрямком роботи.

9. Готує для подання відповідним органам виконавчої влади пропозиції щодо встановлення лімітів використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів та здійсненні побічних лісових користувань.

10. Взаємодіє із засобами масової інформації з питань висвітлення актуальних проблем здійснення державного управління і контролю у сфері ведення лісового господарства.

11. За дорученням керівництва представляє інтереси Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства  в органах виконавчої влади, місцевого самоврядування, судових органах, інших підприємствах, організаціях, установах та громадських об’єднань.

Умови оплати праці Посадовий оклад –  5110 грн., надбавка за вислугу років у розмірі, визначеному статтею 52 Законом України «Про державну службу», надбавка за ранг державного службовця відповідно до вимог постанови  КМУ від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів», зі змінами, премія у разі встановлення
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду Безстроково
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання 1. Копію паспорта громадянина України.

2. Письмову заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 2, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмову заяву, в якій особа повідомляє про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4. Копію (копії) документа (документів) про освіту.

5. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою

6. Заповнену особову картку встановленого зразка.

7. Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Термін прийняття документів – до 17:00 год. 05.08.2019

Додаткові (необов’язкові) документи заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби
Місце, час і дата початку проведення перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи/тестування  м. Чернігів, вулиця П’ятницька, 8, 10:00 год.,  09.08.2019
Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу   Мехед Сергій Володимирович, тел. (0462) 77-42-74

kadry@chernigivlis.gov.ua

 

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ
1 Освіта Вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра, бажано в галузі знань «Лісове господарство» або «Садово-паркове господарство» за спеціальністю – інженер/спеціаліст/бакалавр лісового господарства
2 Досвід роботи Не потребує.
3 Володіння державною мовою Вільне володіння державною мовою
   ВИМОГИ ДО КОМПЕТЕНТНОСТІ
ВИМОГА КОМПОНЕНТИ ВИМОГИ
1 Уміння працювати з комп’ютером Впевнений користувач ПК (MS Office, Outlook Express, Internet).
2 Ділові якості -аналітичні здібності;

-вміння розподіляти роботу;

– здатність концентруватись на деталях;

– оперативність;

– вміння визначати пріоритети;

– вміння аргументовано доводити власну точку зору;

– уміння дотримуватись субординації;

– уміння працювати в команді.

3 Особистісні якості – ініціативність;

– надійність;

– порядність;

– чесність;

– дисциплінованість;

-тактовність;

– комунікабельність;

– повага до інших;

– неупередженість.

ПРОФЕСІЙНІ ЗНАННЯ
ВИМОГА КОМПОНЕНТИ ВИМОГИ
1 Знання законодавства Знання:

– Конституції України;

– Закону України «Про державну службу»;

– Закону України «Про запобігання корупції».

2 Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданням та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ) Закон України «Про доступ до публічної інформації»; Закон України «Про звернення громадян»; Лісовий та Земельний кодекси України; Положення про Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства; Положення про Державну лісову охорону України; Правила рубок головного користування, затверджені наказом Державного комітету лісового господарства від 23.12.2009 № 364; Правила поліпшення якісного складу лісів, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.2007 № 724; Санітарні правила в лісах України, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 27.07.1995 № 555.

 

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
© 2024 Північне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства