80 аптечок – для лісівників Чернігівщини

18 вересня заступник голови Чернігівської обласної військової адміністрації Дмитро Синенко виконав почесну місію від імені міжнародного благодійного фонду «Милосердя та здоров`я» – передав 80 індивідуальних медичних аптечок для працівників Північного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства.

Як відомо, професія лісівника є однією з найбільш травмонебезпечних. І це за умов мирного життя. Що вже й казати про війну, яка нині триває: у прикордонних лісах області є ризик підірватися на міні або потрапити під артилерійський обстріл. Відтак забезпечення лісівників індивідуальними аптечками виходить на перший план.

Саме тому більшість комплектів надійдуть у лісогосподарські підприємства, що розташовані на прикордонні Чернігівщини. Виробники з Німеччини подбали про те, аби в аптечках було все необхідне для надання якісної першої медичної допомоги. Про це, приймаючи комплекти, повідомив начальник Північного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Сергій Аніщенко.

Для довідки. Фонд «Милосердя та здоров`я» створено з метою надання допомоги населенню, що постраждало внаслідок російської агресії проти України, стихійного лиха, екологічних, техногенних та інших катастроф. Благодійники допомагають медичним закладам державної та комунальної власності, військовослужбовцям щодо забезпечення медикаментами і медичним обладнанням, а також продуктами харчування, одягом та іншим.

За інформацією Північного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства

 

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
© 2024 Північне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства