Аргументовано, критично і вимогливо

Саме в такому ключі нині в трудових колективах держлісгоспів України триває обговорення параметрів і аспектів реформування лісової галузі. Щоб надати такому важливому і необхідному процесу належної динаміки і глибини, в обговоренні реформування галузі бере активну участь Голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець.

Він вже зустрівся з лісівниками, керівниками і головними спеціалістами, а також з ветеранами лісівничої галузі багатьох лісгоспів і обговорив головну мету реформування, переваги динамічного проведення змін в галузі над зволіканням їх, а то й млявістю. Звичайно ж, враховуючи при цьому, що найголовніше – стратегія реформи має слугувати передусім економіці і зміцненню лісової галузі, ефективності її розвитку в інтересах держави і суспільства. Щоб зрештою досягнути європейських стандартів лісогосподарювання.

У неділю, 21 березня, начальник Чернігівського обласного управління лісового і мисливського господарства Сергій Аніщенко зустрівся з працівниками, керівниками виробничих підрозділів Добрянського лісового господарства з приводу його об’єднання з Городнянським лісгоспом. Він запевнив трудовий колектив, що від такого об’єднання лісова галузь Чернігівщини виграє, стане міцнішою. І цим максимально сприятиме її розвитку в інтересах зростання економіки держави і Придесення зокрема.

Голова Добрянської об’єднаної територіальної громади Світлана Бицько наголосила, що надходження від податкових платежів об’єднаних лісгоспів до бюджету об’єднаної територіальної громади не збільшиться, а навпаки зменшиться.

З особливим застереженням до процесу реформування галузі виступив на зборах Заслужений працівник лісового господарства України, лісничий Ріпкинського лісництва Олександр Зогий. Він  відзначив, що реформування лісової галузі матиме сенс і успіх лише за умови, коли плоди реформування належатимуть державі і всьому українському суспільству, а не заїжджим менеджерам-торбохватам, як це траплялося під час реформування інших галузей економіки. Та й збереження лісової галузі, її розвиток має і надалі залишатися під контролем лісівників-професіоналів.

Після бурхливого і гострого обговорення напрямків реформування з начальником Чернігівського ОУЛМГ Сергієм Аніщенком жителі Добрянки і деяких навколишніх сіл все ж таки вийшли на знак протесту і перекрили міжнародну трасу Київ – Гомель. Їхня вимога – залишити  Добрянський лісгосп юридичною особою і не об’єднувати його з Городнянським лісгоспом.

За інформацією Чернігівського ОУЛМГ

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
© 2024 Північне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства