ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ В СІВЕРСЬКОМУ КРАЇ

Начальник Чернігівського обласного управління  лісового та мисливського господарства Сергій Аніщенко зауважив, що нині День довкілля лісівники розпочали з великого прибирання лісових територій, яким знавіснілий агресор заподіяв найбільше шкоди. Особливо в лісах Городнянського та Чернігівського лісгоспів.

– Цього дня в усіх лісогосподарствах висаджували ліси миру і перемоги, – наголосив Сергій Аніщенко. – Знаменно, що цьогорічний День довкілля  відбувається напередодні світлого свята Воскресіння Христового, яке символізує перемогу добра над злом, світла – над темрявою. А отже і  неодмінну перемогу над ненависним ворогом, котрий прагне загарбати нашу землю.

Головний лісничий ДП «Городнянське лісове господарство» Максим Левкович розповів, що в цей день механізованим способом висаджували сосни та берези у Староруднянському  лісництві. А біля Городнянського ліцею №1 лісівники разом з ліцеїстами посадили  туї, ялівець та самшит.

Та головне дійство цьогорічного Дня довкілля відбулося у Любецькому лісництві ДП «Чернігівське лісове господарство». У стародавньому Любечі прибирали центральний парк, а біля школи висадили алею волоських горіхів, яка символізуватиме довголіття цього навчального закладу. В центрі селища садили ялини голубі, туї, ялівець козацький та самшити.

В акції озеленення Любеча взяли участь заступник начальника, головний лісничий ЧОУЛМГ Вадим Фесюн, головний лісничий Чернігівського лісгоспу Денис Землянко, лісничі Любецького лісництва Василь Пушок та Мекшунівського – Павло Ревенок.

А директор Любецької загальноосвітньої школи Юрій Пилипенко з цієї нагоди зазначив:

– Така співпраця з лісівниками, яка триває вже шість років, стала традиційною. Щороку в цей день висаджуємо сотні дерев, щоб наш туристичний Любеч став окрасою рідної землі.

– І він неодмінно таким стане після перемоги над окупантами! – додав начальник  Чернігівського ОУЛМГ Сергій Аніщенко. – Адже саме у такий день особливо помітними стають шляхетність, мужність, професіоналізм та працьовитість всіх тих, хто на громадських засадах бере участь в озелененні планети, реалізовуючи програму Президента України «Зелена країна», яка також символізує нашу тверду віру в перемогу над загарбниками.

А це не тільки жителі стародавнього Любеча, а й усієї України, лісівники і їхні юні помічники, котрі відроджуватимуть міста, села і понівечені ворогом ліси.

За інформацією Чернігівського ОУЛМГ

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
© 2024 Північне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства