Домогтися вагоміших здобутків у лісовому господарюванні

Якими шляхами йти до таких здобутків, де зосереджувати об’єднані зусилля практиків лісогосподарювання, лісівничої науки і організаторів виробництва в масштабах всієї галузі – саме такі питання всебічно і вимогливо аналізували на виїзному розширеному засіданні колегії Державного агентства лісових ресурсів України, яке відбулося 1 листопада цього року на базі лісогосподарських підприємств Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

В роботі розширеного виїзного засідання колегії Держлісагентства взяли участь заступник голови Держлісагентства Володимир Бондар і відповідальні працівники Держлісагентства, начальники обласних управлінь з усієї України, начальник Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Демченко, його заступники, головні спеціалісти облуправління.

У Чернігові учасники колегії зустрілися з виконувачем обов’язків голови облдержадміністрації Юлією Свириденко і головою обласної ради Ігорем Вдовенком. В. о. Голови Чернігівської облдержадміністрації Юлія Свириденко висловила вдячність чернігівським лісівникам за допомогу у подоланні наслідків та відновлення об’єктів соціальної сфери після вибухів боєприпасів біля м. Ічня. Голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко підкреслив, що завдяки лісівникам область має великий відсоток лісистості. «Можу сказати, що лісова галузь на Чернігівщині це ще й флагман економіки», – сказав він. Також Ігор Вдовенко повідомив, що депутати обласної ради планують ініціювати питання скасування земельного податку на ліс, який нещодавно був введений і може негативно вплинути на роботу лісової галузі.

Після зустрічі всі учасники засідання відбули в ДП «Добрянське лісове господарство». Там вони урочисто відкрили укомплектований сучасними механізмами насіннєвий комплекс з підготовки високоякісного насіннєвого матеріалу.

Учасники виїзного засідання побували також у Ріпкинському, Новояриловицькому, Комарівському, Олешнянському й Олександрівському лісництвах. Тут вони всебічно аналізували стан рекреації і лісових площ після суцільних санітарних рубок. Цікавились роботою тепличних господарств лісництв з вирощення садивного матеріалу, нижньоскладських комплексів, транспортних цехів. Відбувався активний обмін думками в діалозі з керівниками, спеціалістами і працівниками лісництв. А у Комарівському лісництві провели посадку лісових культур. Ознайомилися з рекреаційною діяльністю підприємства та побували у рекреаційному комплексі «Голубі озера».

2 листопада засідання виїзної розширеної колегії Держагентства лісових ресурсів України продовжить свою роботу в ДП «Городнянське лісове господарство» і ДП «Корюківське лісове господарство».

У Тупичівському лісництві ознайомляться з мережею доріг лісогосподарського призначення, проведенням лісосічних робіт з використанням агрегатних лісозаготівельних машин «КOMATSO», іншими об’єктами виробничої й екологічної структури підприємства.

У ДП «Корюківське лісове господарство» учасники виїзного засідання колегії Держлісагентства ознайомляться з інфраструктурою Андрониківського лісництва, роботою деревообробного комплексу АТ «Слов’янські шпалери», нижньоскладськими комплексами Корюківського і Холминського лісогосподарських підприємств, діяльністю учнівських лісництв, еколого-просвітницьких об’єктів.

Відбудеться пленарне засідання виїзної колегії.

Зі вступним словом на його відкритті виступить начальник ЧОУЛМГ Олександр Демченко.

З доповіддю «Про підсумки господарсько-фінансової діяльності підприємств галузі за 9 місяців 2018 року» виступить заступник голови Держлісагентства України Володимир Бондар.

Про сучасний стан ведення лісового господарства та розвиток виробничої інфраструктури підприємств Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства інформуватиме учасників виїзної колегії Держлісагентства України начальник обласного управління Олександр Демченко.

За інформацією Чернігівського ОУЛМГ

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
© 2024 Північне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства