Дорогі полісянки – сумлінні трудівниці на лісовій ниві Чернігівщини!

Любі наші матері, дружини, сестри, чарівні доньки, шановні колеги!

Від імені чоловічої половини тритисячного колективу управління лісового та мисливського господарства Сіверського краю вітаю Вас зі святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Це символічно, що весняна пора починається жіночим святом, адже все прекрасне, дороге і надійне у нашому житті починається від жінки – надійної берегині родини і домашнього затишку, мудрої порадниці, сумлінної трудівниці, самовідданої захисниці добра і миру.

Такі риси повною мірою властиві і працівницям  лісівничої галузі Придесення, котрі успішно трудяться на всіх відповідальних ділянках лісогосподарювання і лісовідновлення, демонструючи високий рівень професійності і зразкову відповідальність за долю рідних лісів, енергійний розвиток лісогосподарських підприємств сьогодні і в майбутньому.

Низький уклін і щира подяка Вам за те, шановні полісянки!

Нехай добро і радість, достаток і злагода ніколи не обминають Ваших родин, хай ніколи не в’яне палка любов до Вас у серцях рідних Вам людей і дорогих дітей!

Хай кипуча енергія і весняний настрій завжди супроводжують  Ваші трудові будні! Щастя Вам і краси квітучої на довгі роки!

Олександр Демченко,

начальник Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства

 

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
© 2024 Північне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства