Головне завдання  учнівського лісництва – виховати розумного, дбайливого, люблячого господаря лісу

У Житомирі  відбувся XI Всеукраїнський зліт учнівських лісництв. Чернігівщину  на ньому представляла переможець обласного зльоту – команда юних лісівників ЗОШ І-ІІІ ст. № 1  м.Семенівка  у складі  учнів школи Усова Юрія, Найдьонової Тетяни,Хулап Соломії  зі своїм керівником, вчителем біології  Галиною Хулап..

Всеукраїнський зліт проходив на базі Житомирського національного агроекологічного університету за сприяння Житомирського  обласного управління лісового та мисливського господарств.  У ньому  взяли  участь 23 команди майже зі всіх областей України. Приїхали навіть юні лісівники Донеччини. Всього було  150 учасників.

 Нехай не всі стануть лісівниками, – наголосив у своєму вітальному слові начальник Житомирського ОУЛМГ Андрій Курінський, – але людьми виростуть достойними, закоханими у природу та її велич!

Всі команди привезли із собою тематичні виставки, де можна було  дізнатися  про  діяльність учнівських лісництв, їх досягнення  та  інформацію про природу областей, звідки приїхали діти.

Також учнівські лісництва презентували свою діяльність  використовуючи фото- та відеоматеріали:  розповіли про історію заснування, свої  найбільші здобутки, роботу з фахівцями лісового господарства свого  базового лісогосподарського підприємства.

 На другий день юні лісівники, керівники делегацій та представники лісогосподарств України знайомилися з роботою ДП «Баранівське ЛМГ», та у Баранівській гімназії, захищали свої  наукові роботи . Змагання  серед юних  науковців було дуже напруженим, роботи оцінювало компетентне журі у складі науковців  Житомирського національного агроекологічного університету  та  фахівці лісового господарства.

По результатах цього змагання вихованка Семенівського учнівського лісництва  Соломія  Хулап з науковою роботою по моніторингу  червонокнижних рослин в заповідному урочищі «Базарна роща»  зайняла ІІІ місце

У програмі зльоту також  було багато захоплюючих заходів – різноманітні розважальні імпрези, екскурсії, подарунки. Зокрема, мандрівка юних лісівників  у музей ім. С. П. Корольова, гостини у лісівників Станишівського лісництва ДП «Житомирське ЛГ», створення «Алеї єдності лісівників України» на бульварі в Житомирі, флешмоб, урочисте закриття і нагородження переможців.

Та як було сказано по завершенню організаторами XI Всеукраїнського зльоту  учнівських лісництв : «Головне завдання  учнівського лісництва – виховати розумного, дбайливого, люблячого господаря лісу!»

Михайло Волк, ДП «Семенівське лісове господарство»

 

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
© 2024 Північне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства