Лісівник із діда-прадіда очолив ДП «Остерський військовий лісгосп»

Науковець, лісівник із багаторічним стажем очолив державне лісове господарство. 16 серпня начальник Чернігівського ОУЛМГ Олександр Демченко представив Володимира Брайка в якості нового керівника держпідприємства «Остерський військовий лісгосп».

Володимир Борисович спадковий лісівник. Має повну вищу освіту за спеціальністю «лісове господарство». Володимир Брайко може похвалитися неабиякими здобутками на науковій ниві. Він є кандидатом сільськогосподарських наук за спеціальністю «лісознавство та лісівництво», за плечима має 38 років загального трудового стажу.

Новий директор має строкату трудову біографію: тривалий час він працював в лісовій галузі, був радником голови Чернігівської ОДА, виконував обов’язки голови Чернігівської РДА, очолював «Зеленбуд» Чернігівської міськради, був заступником головного директора-головним інженером КП «Чернігівоблагроліс», є діючим доцентом Чернігівського національного технологічного університету.

Начальник Чернігівського ОУЛМГ Олександр Демченко покладає особливі надії на використання новим директором наукового потенціалу у веденні лісового господарства.

«Не сумніваюсь, що досвід Володимира Брайка буде реалізовано на практиці, – висловив упевненість Олександр Григорович. – Але найголовніше – це згуртований колектив та вирішення виробничих проблем, яких тут за останні два роки накопичилося чимало».

Присутній на офіційному представленні голова Козелецької РДА Володимир Швед, побажав новому керівникові працювати на благо громади та краю.

Микола ТИЩЕНКО, Чернігівське ОУЛМГ

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
© 2024 Північне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства