Лісівники – дітям!

Школяри Чернігівщини прийматимуть участь у Всеукраїнському конкурсі «Людина та ліс». Щорічний конкурс організований у рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» і проходить у три етапи. Спочатку учні змагаються в номінаціях кращий твір і кращий малюнок на рівні лісогосподарських підприємств краю. Кращі роботи потраплять на обласний конкурс, а потім – на Всеукраїнський. Серед учнівських лісництв області одним із кращих стали вихованці Світанківського учнівського лісництва Ніжинського району. Школярами котрий рік опікується держпідприємство «Ніжинське лісове господарство». На загальнообласному злеті учні вибороли почесне третє місце.

 

Учнівські лісництва є, по-суті, стартовими майданчиками для майбутніх лісівників. Тут шкільну молодь навчають природоохоронній роботі: створенню екологічних стежок, організації експедицій, екскурсій, походів тощо.

Державне підприємство «Ніжинське лісове господарство» опікується двома учнівськими лісництвами – Кобижчанським (Бобровицький район) та Світанківським (Ніжинський район). Їхні вихованці нещодавно взяли участь у загальнообласному злеті учнівських лісництв. За результатами змагань, світанківські вихованці вибороли почесне третє місце.

Втім, робота лісівників із підростаючим поколінням не обмежується одними учнівськими лісництвами. На Всеукраїнському рівні організовано конкурс на кращий малюнок та твір «Людина та ліс», який відбувається серед школярів. Конкурс проходить у три етапи: на рівні лісогосподарських підприємств, обласних управлінь та на Всеукраїнському рівні.

За словами провідного інженера із лісових культур ДП «Ніжинське лісове господарство» Наталії Демочко, на першому етапі в конкурсі взяли участь школярі з чотирьох районів – Ніжинського, Носівського, Бобровицького та Куликівського.

«Переможцем першого етапу конкурсу на кращий твір стала учениця 8-го класу Великокошелівської загальноосвітньої школи Ніжинського району Анастасія Сірик, – каже Наталія Демочко. – Кращим малюнком визнано роботу другокласника з Пісківської школи, що на Бобровиччині Олександра Шуплика».

Ніжинські лісівники особливо відзначають старання школярів Світанківської школи Ніжинського району.

«Другі місця у конкурсі вибороли: семикласниця Єлизавета Москаленко (твір) та четвертокласник Богдан Богойко (малюнок); треті місця – учень 4 класу Захар Литовченко (малюнок) та п’ятикласник Олексій Бондар (твір), – говорить працівниця лісгоспу. – Усі діти отримали грамоти та цінні подарунки. А лауреати конкурсу нагороджені дипломами».

Варто зауважити, що окрім класу учнівського лісництва, котрий обладнав лісгосп (спеціальні меблі, наочність, інтерактивна дошка та проектор), додалися і нові сучасні інформаційні стенди, що прикрасили стіни навчального закладу. Директор школи Лариса Кукало з гордістю демонструвала новинки, подякувавши директору підприємства Юрію Болоховцю за постійну турботу про їхній навчальний заклад.

Інженер з охорони та захисту лісу ДП «Ніжинське лісове господарство» Оксана Поліщук

Більше інформації на нашій сторінці в мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/%D0%94%D0%9F-%D0%9D%D1%96%D0%B6%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B5-%D0%BB%D1%96%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D0%B3%D0%BE%D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE-1062062193920313/?fref=ts

 

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
© 2024 Північне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства