Лісівники готуються до базового лісовпорядкування

Лісовпорядкування – один із найважливіших елементів успішного ведення лісового господарства. Адже саме під час лісовпорядкування здійснюється комплексна оцінка лісового фонду, проведених лісогосподарських заходів та плануються лісогосподарські роботи на наступні 10 років. Проведення нинішнього базового лісовпорядкування планується в 11-ти з 12-ти лісогосподарських підприємств, які координуються управлінням.

Тож 11 червня під головуванням заступника начальника Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства Володимира Єленича відбулась виробничо-технічна нарада з питань проведення підготовчих робіт, конче необхідних для проведення базового лісовпорядкування.

Участь у нараді взяли спеціалісти управління, головні лісничі лісогосподарських підприємств, представники ВО «Укрдержліспроект» та ТОВ «Аналітика».

Як зазначив головний інженер ВО «Укрдержліспроект» Ігор Бокало, для проведення якісного лісовпорядкування необхідна низка підготовчих робіт, як-от оновлення межі території, квартальних просік, натурних знаків у лісовому фонді, а також належне оформлення землевпорядної документації.

Крім того, для проведення якісних робіт з лісовпорядкування необхідна і наявність актуальних та якісних аерофотоматеріалів для дешифрування. На сьогодні ці матеріали застаріли, бо створені ще в 2007 році. Тому в нараді взяли участь і представники ТОВ «Аналітика» із презентацією своїх робіт із аерофотознімання, оскільки вони вже надавали свої послуги лісогосподарським підприємствам інших облуправлінь.

Враховуючи важливість лісовпорядкування, на нараді наголошувалося, що підготовчі роботи для його проведення – це важливий і відповідальний захід, який полегшить виконання робіт та підвищить їхню якість і точність.

 

За інформацією Чернігівського ОУЛМГ

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
© 2024 Північне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства