На Чернігівщині стартувала акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»

На території одного з найбільш ресурсних лісогосподарських підприємств Чернігівського ОУЛМГ – ДП «Добрянське лісове господарство» – стартувала акція «Майбутнє лісу у твоїх руках», під час якої лісівники, екологи, рятувальники, представники влади та школярі спільними зусиллями саджають ліс. Акція має екологічно-просвітницький характер і триватиме до 20-го квітня. До цього часу лісівники держпідприємств області запланували засадити лісом 2,4 тисячі гектара землі.

 

В Олешні, що на Ріпкинщині – свято! В лісі висадився десант поважних гостей: представники Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства, обласного департаменту АПК, керівник Ріпкинського району, рятувальники, екологи, школярі з учнівського лісництва та вихованці станції юних натуралістів. Всі приїхали з однією метою – саджати ліс! Показово, що акція стартувала саме на території одного зі зразкових лісогосподарських підприємств Чернігівщини – ДП «Добрянське лісове господарство».

За словами його директора. заслуженого працівника лісового господарства України Івана Горохівського, цієї весни тут планують засадити лісом майже 200 гектарів. Це – більш ніж десята частина від запланованого по всій структурі Чернігівського ОУЛМГ.

Заступник начальника Чернігівського ОУЛМГ Володимир Єленич, який відкривав акцію, пояснив, що цього року лісівники відвели під насадження близько 2,4 тисячі гектарів.

«Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» була започаткована Державним агентством лісових ресурсів у 2006 році і має екологічно-просвітницький характер, – пояснив Володимир Дмитрович. – Сьогодні на цій ділянці ми закладаємо 2,6 гектара насаджень сосни та берези, а через 80 років це вже буде стиглий ліс. Як бачите, ліси не так просто виростити. А скільки ще треба докласти зусиль, щоб його вберегти!».

Ріпкинщина – це лісовий край, тому місцева влада і лісівники завжди перебувають у тісній співпраці.

«До таких акцій ми ставимося з особливою повагою, – зазначає виконуючий обов’язки голови Ріпкинської РДА Олександр Андрушко. – Це дуже почесно, і це добра справа для кожного – саджати ліси. А для молоді такі акції мають велике виховне значення».

На початку висадки лісу головний лісничий ДП «Добрянське лісове господарство» Денис Землянко провів інструктаж для тих, хто вперше тримає в руках меч Колосова, а лісничий Олешнянського лісництва, заслужений працівник лісового господарства України Микола Сорока на правах господаря запросив усіх до праці – на благо лісу та України!

 

За інформацією Чернігівського ОУЛМГ

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
© 2024 Північне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства