На господарському подвір’ї лісотранспортної дільниці

ДП «Чернігівський лісгосп» завершують налаштування нової сучасної техніки – трактора Беларусь 1221.2 із причепом DL-10-1-M та маніпуляторним обладнанням.

Для лісгоспу це чергова приємна новина.  Трактор із причепом будуть скеровані на Мекшунівське лісництво, яке за своєю площею є третім по підприємству і має у підпорядкуванні 9 667 га лісового фонду. Для лісгоспу це черговий крок необхідного технічного підсилення. Новий трактор із відповідним обладнанням лісівники будуть по-господарськи використовувати у повсякденній роботі.

«Власне, разом із оновленням матеріально-технічної бази лісгоспу ми турбуємося про ліс та людей, які в ньому працюють. Адже серед важливих завдань, які держава поклала на лісівників – стале і невиснажливе лісокористування, лісовідновлення, захист лісу від пожеж, самовільних рубок і шкідників,» – говорить директор  підприємства Юрій Ревко. «Втім, застаріла техніка, яка вже давно використала свій ресурс не дає нам можливостей удосконалювати свою роботу. На сьогодні лісова галузь перебуває у процесі реформування. Завдань та відповідальності перед лісівниками більше. Тому щоб упевнено дивитися у завтрашній день вже сьогодні ми маємо дбати як про технічне, так і кадрове і забезпечення лісгоспу».

За останні п’ять років тракторний парк підприємства поновлений п’ятьма тракторами і шістьма причепами. Це насправді суттєва допомога для лісівників. Застаріла техніка потребує значних фінансових витрат під час ремонту і технічного обслуговування тракторів, а також погіршує логістичну привабливість підприємства.

Оновлення матеріально-технічної бази підприємства – це інвестиції у майбутнє лісгоспу, зручність та мобільність у експлуатації. Кожний новий трактор на підприємстві – черговий крок для механізації роботи, вирощування високопродуктивних насаджень, підготовці нових площ, що заплановані для лісовідновлення, догляду за культурами, створення мінералізованих смуг і їх догляду, трелювання деревини та інших видах робіт. Несприятливі погодні умови минулої зими стали прикладом – техніка лісівників не лише розчищала лісові дороги, а й допомагала місцевим громадам у боротьбі із негодою, звільнення доріг від снігу.

 

За інформацією ДП «Чернігівське лісове господарство»

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
© 2024 Північне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства