Не стало Олександри Василівни Дудко

Непоправне горе прийшло до дружної родини лісівників Чернігівщини – на 61-му році життя раптово померла заслужений працівник лісового господарства України Олександра Василівна Дудко, котра багато років очолювала один з найуспішніших лісгоспів – державне підприємство «Семенівське лісове господарство».

Переступила поріг вічності чуйна, доброзичлива жінка, яка до останнього удару свого турботливого серця залишалася вірною лісовій справі, жила клопотами лісівників, жителів віддаленого Семенівського району, області. Будучи членом районної організації Спілки жінок України, Олександра Василівна постійно турбувалася про дітей-сиріт, підтримувала обдарованих дітей, допомагала в їхньому навчанні та працевлаштуванні. Від її теплого материнського серця почався професійний вибір багатьох лісівників району, області, України. 

Народилася Олександра Василівна на Волині, її дитинство минало в тісному спілкуванні з природою, бо батько працював лісником, а мати – робітницею в лісі. Це й зумовило професійний вибір юної волинянки. Закінчивши Шацький лісовий технікум, працювала в Добрянському держлісгоспі майстром лісу, потім навчалася в Українській сільськогосподарській академії. За розподілом приїхала до Новгород-Сіверського лісгоспу на посаду майстра, далі працювала помічником лісничого, лісничим. А в неповні сорок літ Олександра Василівна Дудко отримала гідну оцінку керівництва галузі – очолила посаду директора Семенівського державного лісгоспу, розвитку якого віддала понад двадцять років життя.

Ще зовсім недавно лісівники Чернігівщини, дружний колектив Семенівського лісгоспу відзначали повнозерне шістдесятиліття цієї енергійної жінки, люблячої матері, вірної дружини, талановитого організатора лісової галузі. І ось невблаганна смерть забрала від нас Людину справді з великої літери. Та світлу пам’ять про неї і її невмирущі справи ніколи не забудуть вдячні прийдешні покоління.

Лісівники Чернігівщини висловлюють рідним та близьким покійної Олександри Василівни Дудко слова щирої скорботи і співчуття.

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
© 2024 Північне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства