Олександр Демченко повернувся до рідного лісгоспу

Начальник Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Демченко звільнився, щоб повернутися та продовжити роботу на посаді директора Холминського лісгоспу, якій він до цього присвятив більше 17 років життя.

 

Майже 2 роки роботи начальником управління були дуже нелегкими як для нього, так і для всього колективу лісівників Чернігівщини. Адже довелося боротися із зазіханнями на реформування лісової галузі, працювати в умовах недофінансування, підвищення старих і введення нових податків, незрозумілих правил ринку, заборони експорту, постійних звинувачень лісівників у їхній діяльності.

Але завдячуючи згуртованості та професіоналізму вдалося вистояти, зберігши стабільну роботу підприємств та істотно покращити багато показників, а саме: підвищити заробітну плату, реалізацію продукції, культуру виробництва. Окремо варто відзначити значний внесок Олександра Демченка в згуртованість колективу та налагодження тіснішої співпраці управління з колективами лісгоспів.

Проведено ґрунтовну й дуже необхідну роботу з оновлення кадрового потенціалу. За ці неповні 2 роки прийшли працювати 7 нових керівників підприємств. Крім того, влито свіжу кров до апарату управління, який було доповнено молодими перспективними людьми: це обидва заступники начальника управління, 5 спеціалістів різних відділів.

Тож незважаючи на непросте рішення, прийняте Олександром Григоровичем, можна бути спокійними за подальший стабільний розвиток лісової галузі Чернігівщини, бо створений ним кадровий потенціал втримає її в надійних руках.

 

 

За інформацією ДП «Холминське лісове господарство»

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
© 2024 Північне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства