Олександр Жук очолив лісгосп у Холмах

Посаду директора державного підприємства «Холминське лісове господарство» обійняв місцевий лісівник Олександр Жук. До свого призначення він працював лісничим Сосницького лісництва ДП «Холминське лісове господарство». 17 серпня начальник Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Демченко представив колективу нового директора колективу підприємства.

 

Олександр Жук 1983 року народження. Незважаючи на молодий вік, він має за плечима не лише відповідну освіту, але і чималий досвід роботи у лісівничій галузі. Олександр Васильович закінчив Національний аграрний університет за спеціальністю «Лісове господарство» та здобув кваліфікацію інженера лісового господарства. Свою трудову діяльність він розпочав на посаді помічника лісничого Гутянського лісництва ДП «Холминський лісгосп» об’єднання «Чернігівліс». Потім працював лісничим Сосницького лісництва, головним інженером ДП «Холминське лісове господарство», заступником директора ДП «Новгород-Сіверське лісове господарство», головним лісничим ДП «Холминське лісове господарство». До призначення на посаду директора Олександр Жук працював лісничим Сосницького лісництва ДП «Холминське лісове господарство».

Представляючи нового директора рідному колективу Олександр Демченко підкреслив, що ділові та професійні якості Олександра Жука, його досвід і результативність роботи, дозволяють забезпечити ефективне керівництво підприємством.

Голова Корюківської райдержадміністрації Олексій Мірошниченко акцентував увагу на важливості лісівничої професії, адже Холминське лісове господарство дає роботу багатьом спеціалістам, є справним платником податків та бюджетоутворюючим підприємством.

У свою чергу Олександр Жук подякував за високу довіру та наголосив, що найкращою школою для нього була школа Олександра Демченка. Саме під його чітким керівництвом він здобув неоціненний досвід і доріс до директора.

 

Микола ТИЩЕНКО, Чернігівське ОУЛМГ

 

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
© 2024 Північне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства