Прем’єр-міністр Олексій Гончарук – у лісівників Чернігівщини

«Чернігівщина, як лісовий край, повинна стати зразком для всієї України», – таким став лейтмотив зустрічі Прем’єра Олексія Гончарука з лісівниками Придесення.

Разом із головою Державного агентства лісових ресурсів України Андрієм Заблоцьким, очільником Чернігівської обласної державної адміністрації Андрієм Прокопенком та головою обласної ради Ігорем Вдовенком, Прем’єр-міністр знайомився зі станом справ у лісогосподарській сфері Чернігівщини.

Зокрема, Олексій Гончарук відвідав Горбачівське лісництво ДП «Остерське лісове господарство», де на практиці побачив, як застосовується електронний облік деревини у лісовій промисловості. Розповідав директор держлісгоспу Григорій Шульга.

Потім Прем’єр побував на лісопереробному підприємстві Остерського держлісгоспу – знайомився з переробкою деревини на цьому підприємстві.

Цього ж дня під головуванням Прем’єр-міністра України відбулася нарада з керівниками лісогосподарських підприємств області щодо протидії незаконній вирубці лісів. А про стан реалізації заходів з удосконалення функціонування лісової галузі України розповів голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький, який зазначив, що серед основних заходів важливе запровадження системи електронного обліку деревини, котра на сьогодні знаходиться на завершальному етапі. Ця ініціатива дійсно забезпечить прозорість у лісовій галузі, переконаний голова агентства.

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко проінформував присутніх про стан запровадження електронного обліку в усіх підприємствах регіону. А начальник Головного управління Національної поліції України в Чернігівській області Едуард Альохін озвучив інформацію про вжиті заходи правоохоронцями з протидії незаконного обігу деревини на території Придесення.

Під час цієї наради в Острі, яка проходила у конторі держлісгоспу, також розглядалися питання необхідності та законності санітарних рубок, проведення інвентаризації лісів, придбання бирок для маркування деревини. Порушувалося проблемне питання обліку «нічийних» лісозахисних смуг – коли ж нарешті у них з’явиться господар?!

Лісівники державних підприємств відверто говорили про непосильний податковий пресинг, тож навіть Олексій Гончарук пообіцяв розібратися в цій справі, наголосивши, що тут – не все об’єктивне з боку податкової інспекції.

Зустріч Прем’єр-міністра з лісівниками Чернігівщини продовжилася в форматі діалогу-спілкування із подальшими практичними рішеннями.

А на завершення свого візиту Олексій Гончарук і голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький дали в Острі прес-конференцію для ЗМІ.

Микола Тищенко, Чернігівське ОУЛМГ

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
© 2024 Північне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства