Щоб ліси росли дужими

Суха тепла осінь – це справді гаряча пора для лісівників. Пожежонебезпечний період триває, адже підступний вогонь може знищити не лише лісові масиви, а й багаторічну працю лісівників. В розпалі й найбільш відповідальна справа – осіння лісовідновлювана кампанія.

Цьогоріч лісівники садять ліс, підтримуючи Всеукраїнську акцію «Створюємо ліси разом» та Президентську ініціативу «Зелена країна».

У Державному підприємстві «Чернігівське лісове господарство» приємно вражені екологічною активністю всієї Чернігівської громади. Адже бажаючих посадити своє дерево і стати частинкою Всеукраїнської акції значно більше, аніж у попередні роки.

Благородна справа об’єднала студентів-майбутніх лісівників та учнівську молодь, науковців та педагогів, аграріїв, представників бізнесу та журналістів, жителів громади та лісівників у Пакульському лісництві Чернігівського лісгоспу.

Понад 13 000 однорічних сіянців сосни звичайної на площі 2,7 гектарів висадили 26 жовтня у лісовому масиві біля села Пакуль Михайло-Коцюбинської селищної територіальної громади Чернігівського району на зрубі 2021 року. Відповідно до схеми змішування лісових культур 5:1, другорядні породи будуть висаджені на цій ділянці згодом.

Садити ліс необхідно правильно, тому перед початком роботи головний лісничий ДП «Чернігівський лісгосп» Володимир Єленич провів майстер-клас, розповів про особливості вирощування лісів у зоні Полісся та про вплив зміни клімату на лісогосподарську діяльність підприємства.

Взявши до рук меч Колесова і тендітні стрункі молоді деревця учасники акції швидко освоїлися і взялися до роботи на ділянці посадки.

Кілька годин спільної праці, і можна одразу побачити результат – позаду зеленіють рядочки молодих сосен, які через кілька десятків років завдяки турботливому догляду лісівників будуть справжніми зеленими велетнями. Втомлені, але натхненні по завершенню доброї справи учасники еко-акції отримали подарунки та мали змогу поділитися враженнями куштуючи смачну лісову каша, чай і смаколики.

ДП «Чернігівський лісгосп» щиро дякує усім учасникам Акції за активність, відповідальність та небайдужість:

Представникам Національного університету “Чернігівська політехніка”: Кафедра аграрних технологій та лісового господарства Навчально-наукового інституту бізнесу природокористування і туризму під керівництвом завідувача кафедри, кандидата економічних наук, доцента Михайла Селінного, Коледжу економіки і технологій, здобувачі вищої освіти за спеціальністю “Лісове господарство” НУ “Чернігівська політехніка”.

Вихованцям Пакульського шкільного лісництва, учням Пакульського закладу ЗСО I-III ст. під керівницвом педагога освітнього закладу Анни Маківчук.

Працівникам підприємства ТОВ “Еко-Енерджі Україна”.

Студентці 4 курсу Національного університету, яка проходила виробничу практику в ДП “Чернігівський лісгосп” Оксані Василенко.

Представникам Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Активним представникам Михайло-Коцюбинської ОТГ і жителям Пакульського старостинського округу.

Переконані, що посаджений ліс у дружньому колі та із гарним настроєм матиме гідне майбутнє і даруватиме радість оточуючим! Створюємо ліси разом!

 

За інформацією ДП «Чернігівське лісове господарство»

 

 

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
© 2024 Північне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства