Смертельна пастка

Розташована вона в передмісті Чернігова, а саме в Забарівці, на території колишньої військової частини. Це гідроспоруда з бетонних кілець, заповнених водою врівень з поверхнею землі. До того ж, не огороджена і нічим не прикрита. Не подбали про це колишні її господарі. От і став цей своєрідний колодязь смертельною пасткою. Поки що для диких тварин, котрі забігають на цю територію з приміського лісу Чернігівського лісництва.

Днями в цю смертельну пастку втрапив дорослий самець дикої козулі. На цю трагічну для тварини обставину випадково натрапили студент технологічного університету Олександр Кучерявий і дев’ятикласник середньої школи № 35 Єгор Ленько. Спробували визволяти тварину з допомогою жердини, знайдених поблизу дошок і палиць, але марно. Тоді й зателефонували на номер Державної служби з надзвичайних ситуацій. А надзвичайники одразу ж про таку біду повідомили відділ мисливського господарства Чернігівського обласного управління лісового і мисливського господарства…

Невдовзі на місце події прибули начальник відділу мисливського господарства управління Микола Пиріг, мисливствознавець Чернігівського обласного УТМР Олег Дудко та представники Чернігівської Держпродспоживслужби. Та, на жаль, вже нічим ніхто не міг зарадити тварині, котра до останнього подиху намагалася вибратися з пастки, яка для неї виявилася смертельною….

– Це вже не перший трагічний випадок на території, кинутій напризволяще колишніми військовими. В залишену ними гідроспоруду вже потрапляв молодий лось, якось раніше – дикий кабан. Але звернення до екологічної інспекції області залишилися, як бачимо, без належного реагування – заповнена водою гідроспоруда  досі не загороджена і нічим не перекрита. Поки що в смертельну пастку потрапляли дикі тварини. Але ж до неї можуть потрапити і діти, і дорослі, – обурюється начальник відділу мисливського господарства ЧОУЛМГ Микола Пиріг.

Микола Тищенко, Чернігівське ОУЛМГ

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
© 2024 Північне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства