Сьогодні Голова Державного агентства лісових ресурсів Юрій Болоховець провів онлайн-зустріч із громадськістю та ЗМІ щодо роботи Агентства у 2020 році і розповів про плани на поточний рік

Детально з публічним звітом пропоную ознайомитися за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/1gnksEnP3cbw5_G-vPklXzUV0lxG_EQoL/view

Тезисно про головне:

✅Підготовка до проведення національної інвентаризації лісів. Ми внесли зміни до Лісового кодексу України і підготували Порядок проведення робіт, який зараз знаходиться на розгляді в Кабінеті Міністрів України. Тепер очікуємо його ухвалення, а поки, зі свого боку, напрацьовуємо подальші організаційні кроки, необхідні для початку збору показників НІЛ.
✅Державна програма розвитку лісового господарства «Ліси України – 2030». Завершили розробку проєкту і подали на розгляд у Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів.
✅Оцінка впливу на довкілля. Процедуру ОВД для підприємств лісового господарства будуть проводити наукові та освітні заклади лісівничого профілю, які мають відповідних фахівців і провели відповідний тренінг-навчання у цьому зв’язку.
✅Концепція розвитку мисливського господарства. Зараз ми працюємо над визначенням пріоритетів галузевої політики на найближчий період, як було запропоновано Комітетом Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування.
✅Адаптація лісів до змін клімату. Сьогодні науково-дослідний інститут Держлісагентства розробляє Стратегію, яка буде представлена у липні 2021 року.

У 2020 зроблені суттєві кроки щодо застосування інноваційних підходів у лісогосподарському виробництві, зокрема у таких напрямках:
▪️впровадження передових методів лісокультурного виробництва
▪️оцінка ресурсного потенціалу лісів
▪️функціонування єдиної автоматизованої системи обліку заготовленої деревини, яка дозволяє органам влади у будь-який момент часу отримувати інформацію щодо балансу заготовленої та реалізованої деревини в розрізі постійних лісокористувачів.

📲Розпочато розробку програмних продуктів: «Лісорубний квиток», автоматизована система «Пожежі», GPS моніторинг лісових машин.

💡Звичайно, одним із головних напрямків у 2021 є реформування лісової галузі. Знаю, існують різні думки, але хочу зазначити, що ми технічно готові до реформування. У Держлісагентстві постійно проходять наради із представниками регіональних відділень, аби максимально всіх почути і зробити правильні кроки.

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
© 2024 Північне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства