Товариство лісівників України оголошує конкурс для учнівських лісництв

Товариство лісівників України оголошує про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт випускників учнівських лісництв (у 2021 році присвячений 30-річчю Незалежності України та 100-річчю з дня народження Бориса Миколайовича Лук’янова, міністра лісового господарства України 1966–1979 рр.)

Конкурс проводиться щороку з метою створення умов для професійного розвитку учнівської молоді учнівських лісництв, стимулювання їхнього інтересу до дослідницької роботи, оволодіння ними інноваційними технологіями у галузі лісового й садово-паркового господарства та деревообробних технологій. Щорічний конкурс присвячується одному з видатних лісівників України.

У Конкурсі можуть брати участь учні 11-х класів закладів загальної середньої освіти, що є випускниками учнівських лісництв.

Товариство лісівників України проводить Конкурс за підтримки Державного агентства лісових ресурсів України та Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України.

Конкурс оголошується не пізніше 1 лютого рішенням Президії ВР ТЛУ за трьома дослідницькими спрямуваннями:

– ліс та лісові ресурси у житті людини;

– рослини урбанізованого середовища та озеленення населених пунктів;

– вироби з деревини та раціональне використання деревинних ресурсів.

Завдання Конкурсу

Основними завданнями Конкурсу є:

– виявлення та розвиток обдарованих учнів, сприяння реалізації їх дослідницьких здібностей;

– стимулювання самовдосконалення учнівської молоді;

– популяризація професій лісівничого спрямування, а також досягнень науки, техніки й інноваційних технологій у галузі лісового й садово-паркового господарства та деревооброблювальних технологій;

– залучення провідних вчених, наукових, науково-педагогічних працівників до активної роботи з обдарованою учнівською молоддю.

Вимоги до наукових робіт

1. На Конкурс подаються самостійно підготовлені дослідницькі роботи (далі – Роботи) учнів 11 класів закладів загальної середньої освіти які є учнями учнівських лісництв.

2. Роботи повинні ґрунтуватися на певних науковій та експериментальній базах, містити дані особисто проведених дослідів, спостережень чи пошукової роботи, результати їх опрацювання, аналізу й узагальнення, посилання на відповідні наукові джерела; відображати власну позицію молодого дослідника.

3. У роботах мають бути чітко визначені: мета, об’єкт і предмет дослідження, завдання, методи дослідження, відмінність і перевага запропонованих підходів і результатів.

4. До роботи мають бути додані відгуки наукового керівника, який підтверджує достовірність наведених у роботі результатів, а також рецензія фахівця відповідного напряму (досвідченого педагогічного, наукового чи науково-педагогічного працівника, спеціалістів лісового господарства).

5. Дослідницькі роботи оформлюються відповідно до вимог

Джерело: ТЛУ

Чернігівське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
© 2024 Північне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства