У довгочікуваний День знань Пакульських школярів привітали лісівники

Карантин вплинув на на всі сфери життя. Ще із весни школярі змушені були здобувати знання дистанційно. На перше вересня чекали усі, і батьки, і вчителі, і учні.

Зі святковим настроєм вперше переступили поріг шість першокласників Пакульської  загальноосвітньої школи I-III ступенів Чернігівського району. Останній перший дзвоник пролунав для п’яти  випускників цього навчального закладу. В очах учнів першого класу – допитливість та радість, а у випускників – уважність та погляд у майбутнє.

Вже стало доброю традицією для лісівників Державного підприємства «Чернігівське лісове господарство» вітати учнів Пакульської школи зі святом початку навчального року. В День знань для лісівників двері навчального закладу відкрив директор школи Олег Дацюк.

Із привітаннями та подарунками завітав до школи  головний лісничий ДП «Чернігівський лісгосп» Вадим Фесюн. Першокласники та учні випускного класу отримали спортивне спорядження від підприємства.

«Від лісового господарства вітаю учнів першого класу, які вже стали частиною шкільної родини. А випускникам бажаю з усвідомленням обрати професію та вже сьогодні починати готуватися до зовнішнього незалежного оцінювання,» – звернувся до учнів головний лісничий Вадим Фесюн.

День знань 1 вересня святкує і Пакульське шкільне лісництво. Після літніх канікул двері для занять відкрив просторий кабінет у Пакульському лісництві.

«Серед учнів одинадцятого класу приємно бачити вихованців Пакульського шкільного лісництва. Це активні та працьовиті школярі,» – говорить головний лісничий. Запрошення на екскурсію в шкільне лісництво отримали і першокласники.

Пакульське шкільне лісництво через віки стало невід’ємною частиною школи, місцевої громади та лісництва.  Дорослі передають свої знання, уміння та навички наступному поколінню. Адже саме сучасним дітям в майбутньому будувати країну, зберігати та відновлювати надбання людства – ліс.

За інформацією ДП «Чернігівський лісгосп»

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Жовтень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
© 2023 Північне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства