У лісівників спорт і труд поруч ідуть

img_2876

У цьому вкотре вже змогли переконатися і вболівальники, і учасники чотирнадцятої міжнародної спартакіади «Слов’янське братерство» серед працівників лісових господарств Гомельської і Чернігівської областей, яка відбулася  в районному спортивно-оздоровчому комплексі. стародавнього Добруша.

Варто наголосити, що подібні міжнародні зустрічі стали доброю традицією для трудівників лісових господарств сусідніх білоруської та української областей. Це передусім свідчить, що на підприємствах лісового господарювання надають великого значення розвитку масового спортивного руху,  що спорт і труд поруч ідуть.

У міжнародній спартакіаді «Слов’янське братерство» взяли участь  команди-переможниці відбіркових обласних змагань, які відбулися напередодні серед працівників лісгоспів як Гомельського виробничого лісогосподарського об’єднання, так і в державних лісогосподарських  підприємствах Чернігівщини.

Перед початком змагань відбувся урочистий парад учасників міжнародної спартакіади, який приймав голова організаційного комітету — генеральний директор Гомельського державного виробничого лісогосподарського об’єднання Михайло Супрун. Він також виступив перед учасниками спартакіади з вітальним словом, побажавши спортсменам-лісівникам обох областей волі до перемоги, сили завзяття у досягненні високих результатів, які б засвідчили, що серед гомельських і чернігівських лісівників, зрештою, як і завжди, в кінцевому рахунку переможуть дружба і добросусідські почуття.

Від делегації чернігівців, до котрої, крім безпосередніх учасників-спортсменів, увійшли директори Чернігівського лісгоспу Сергій Мотрич і Прилуцького — Андрій Данько та голова обкому профспілки працівників лісового господарства Йосип Райчинець, перший заступник начальника Чернігівського ОУЛМГ, головний лісничий Юрій Пономаренко.

З вітальним словом виступив начальник Чернігівського ОУЛМГ Андрій Пивовар. Він, зокрема, сказав, що йому приємно знову зустрітися з білоруськими колегами після нещодавньої міжнародної науково-практичної конференції у Мінську, наголосивши, що фізкультура і спорт  серед чернігівських лісівників мають домінуюче значення, бо вони дисциплінують повсякденну працю, гартують волю і характер, які вкрай необхідні для сумлінного і успішного господарювання на нелегкій лісовій ниві Сіверського краю, побажав і спортсменам-білорусам, і спортсменам-землякам успішних стартів та перемог.

З побажаннями досягнення високих результатів у всіх видах змагань виступив і голова обкому профспілки  працівників лісового  господарства Йосип Райчинець.

Над урочисто вишикуваними шеренгами учасників міжнародної спартакіади піднімаються Державні прапори Республіки Білорусь та України, звучать Державні Гімни Білорусі і України. Гостям спартакіади її організатори вручають за доброю слов’янською традицією пишні короваї з борошна нового урожаю.

І ось головний суддя спартакіади Віталій Кожедуб оголошує програму змагань і подає команду про їх початок на спортивних майданчиках. Завзяття сили і воля духу вступають у поєдинок!

На IV міжнародній спартакіаді її учасники змагалися у восьми видах суперництва, а саме:  кульовій стрільбі, гирьовому спорті, шахах, волейболі, міні-футболі, розпилюванні колоди на швидкість дворучною пилкою,  киданні сокири на точність влучення і такому популярному командному виді змагання як перетягування канату…

На всіх спортмайданчиках вирували пристрасті як серед самих спортсменів, так і їхніх вболівальників. Рахунок ішов на секунди, відвойовані у суперника метри, точність ударів по м’ячу, на влучення сокирами в ціль, так само, як і кулями з пнемо-рушниці в мішень, на швидкість мислення за шаховими дошками…

І скрізь перемагали і зрештою перемогли наші чернігівські спортсмени-лісівники, поступившись господарям лише у двох видах змагань — кидання сокири на точність і  розпилюванні колоди на швидкість. У цих видах змагань перемогу здобули білоруси.

Та, зрештою, після рясного поту тих, хто змагався, і прискореного серцебиття у тих, хто вболівав за учасників змагання, настала приємна і урочиста хвилина визначення переможців і нагородження їх  призами та пам’ятними подарунками.

Під бурхливі оплески всіх присутніх цю приємну місію здійснили генеральний директор Гомельського державного виробничого лісогосподарського об’єднання «Гомельліс» Михайло Супрун і начальник Чернігівського ОУЛМГ Андрій Пивовар.

Урочистості завершилися дружніми бесідами і  міцними потисками рук усіх учасників міжнародної спартакіади, а над стародавнім Добрушем до самого надвечір’я лунали палкі побажання добра і успіхів побратимам та колегам.

Микола Тищенко, Чернігівське ОУЛМГ

img_2909 img_2927 img_2954 img_2965 img_3033 img_3096 img_3177 img_3185 img_3199 img_3225 img_3236 img_3247 img_3280 img_3287 img_3328 img_3412 img_3427 img_3436 img_3461 img_3542 img_3556 img_3601 img_3614 img_3622 img_3631 img_3640

 

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
© 2024 Північне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства