У Новгород-Сіверському лісгоспі підбили підсумки виконання колективного договору

28 лютого в актовій залі ДП «Новгород-Сіверський лісгосп» відбулась профспілкова конференція, на якій підбили підсумки виконання колективного договору за 2018 рік.

Директор підприємства Сергій Сезоненко та голова профспілкового комітету Віталій Сідько доповіли учасникам конференції про результати роботи за 2018 рік. Також про свої досягнення відзвітували члени цехових комітетів. На конференції були відзначені переможці серед колективів лісництв. За результатами аналізу діяльності за 2018 рік перше місце присвоєно Узруївському лісництву – лісничий Шульга С.М., друге – Задеснянському лісництву – лісничий Гуща Г.М. та третє – Володимирівському лісництву – лісничий Булах О.А.

Відзначені переможці серед підрозділів лісопромислової діяльності. Перше місце присвоєно колективу дільниці з переробки деревини нижньоскладського комплексу – начальник Голуб В.В., друге – колективу автотранспортної дільниці – начальник Чмир М.В. та третє – колективу нижнього складу нижньоскладського комплексу – старший майстер Чоботар М.П. Переможці були нагороджені грошовими преміями.

На зібранні був присутній заступник начальника управління, головний лісничий Чернігівського ОУЛМГ Володимир Єленич. У своєму виступі він проінформував працівників про досягнення та порушення, виявлені перевірками за 2018 рік, та побажав у цьому році не допускати виявлених недоліків. Також у конференції взяла участь голова обласного профспілкового комітету працівників лісового господарства Наталія Кудласевич, яка проінформувала присутніх про результати роботи профспілки за минулий рік, подякувала за сумлінну працю та побажала подальших успіхів у роботі всьому колективу Новгород-Сіверського лісгоспу.

 

За інформацією ДП «Новгород-Сіверське лісове господарство»

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
© 2024 Північне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства