В День довкілля лісівники прибрали 50 тонн сміття

Для лісівників стало традицією відзначати Всесвітній День довкілля громадською толокою. Усі структурні підрозділи ДП «Ніжинське лісове господарство» долучилися до прибирання набережних, парків та скверів поблизу місць їхнього фактичного розташування. Традиційно, на місці стихійних сміттєзвалих лісівники разом із представниками органів місцевого самоврядування Ніжинського, Куликівського, Бобровицького та Борзнянського районів Чернігівщині висадили молоді дерева. Результатом екологічної акції стали гектари прибраних територій та понад 50 тонн прибраного сміття.

День довкілля на державному підприємстві «Ніжинське лісове господарство» відсвяткували традиційно – толокою. Працівники усіх восьми лісгоспів та головної контори лісгоспу прибрали зони відпочинку, алеї, сквери та прибережні смуги, якими вони опікуються.

Зусиллями лісівників тільки у Ніжині було прибрано від сміття 600 метрів набережної річки Остер. На місці, де відсутні дерева, службовці висадили молоді пагони.

Громадська толока пройшла у всіх восьми структурних підрозділах лісгоспу. В місцях фактичного розташування лісівники, заручившись підтримкою сільських рад, прибрали десятки тонн сміття.

«З року в рік, щовесни лісівники підприємства прибирають навколишні території, подаючи приклад для оточуючих, як треба підтримувати порядок і чистоту навколо себе, – каже директор ДП «Ніжинське лісове господарство» Юрій Болоховець. – Приємно, що органи місцевого самоврядування не стоять осторонь, а долучаються до прибирання. Для нас воно стало традицією. Приємно спостерігати за тим, як колись захаращені зони облагороджуються і поступово перетворюються на парки».

Результатом екологічної акції, організованої Ніжинським лісгоспом, стали гектари прибраних територій, понад 50 тонн прибраного сміття. На місці стихійних сміттєзвалищ лісівники висадили близько 200 дерев. Самі ж території взяті під опіку лісництв.

Володимир Костирко,

головний лісничий ДП «Ніжинське лісове господарство»

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
© 2024 Північне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства