Верхівковий короїд загрожує і семенівським лісам

Лісівники ДП «Семенівський лісгосп»   стурбовані всиханням соснових насаджень внаслідок ураження   їх верхівковим короїдом.

У насадженнях   держлісгоспу вже спостерігають поодинокі куртини   дерев, пошкоджені   короїдом. Отож вважають невідкладним завданням    локалізувати його поширення. А для цього потрібно знати   біологію цього шкідника, щоб вжити необхідних лісогосподарських заходів для попередження його розповсюдження на лісові масиви.
Саме з цього приводу в Семенівському лісництві головний лісничий лісгоспу І.Г. Шпак та інженер ОЗЛ   М.М. Волк   провели   виробничий семінар   з лісовою охороною.

Майстри лісу, помічники лісничих   ознайомились з   усіма фазами розвитку верхівкового короїду та наслідками його діяльності. Лісівникам    надані конкретні рекомендації щодо першочергових заходів в   осередках, пошкоджених короїдом.

– Нам потрібно   оперативно   й ретельно проводити   заходи з   оздоровлення лісів – своєчасно прибирати   уражені   шкідником дерева та проводити лісовідновлення    змішаними лісовими   культурами, – заявив головний лісничий ДП «Семенівське лісове господарство»  І.Г. Шпак, підсумовуючи виробничу нараду.

За повідомленням ДП «Семенівське лісове господарство»

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
© 2024 Північне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства