Від постійних шефів – рівненських колег чернігівським лісівникам надійшов черговий гуманітарний вантаж

Небезпечними дорогами його доставили рівненські мужні водії-волонтери  Андрій Шевченко та Анатолій Гудков. Цього разу вони привезли чотири тони продовольства, необхідні для хворих і поранених ліки, а також одяг від німецьких волонтерів.

Начальник Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства Сергій Аніщенко і голова обкому профспілки працівників лісового господарства Наталія Кудласевич особисто подякували голові Рівненського обкому профспілки Володимиру Якимчуку за таку своєчасну допомогу.

Гуманітарним вантажем чернігівські лісівники поділилися з Чернігівською центральною районною лікарнею, яка найбільше постраждала від російських агресорів. Вкрай необхідні ліки та одяг від німецьких волонтерів з вдячністю прийняли медичний директор лікарні Володимир Чубич і старша  медична сестра цього закладу Раїса Крищенко. Адже за весь період бойових дій окупанти блокували будь-яку допомогу, яка надходила до   Чернігова.

Безумовно, цей необхідний гуманітарний вантаж, як і попередні, є важливим внеском в нашу спільну перемогу над знавіснілим ворогом. Бо Україна завдяки такій підтримці один одного та Європи вистоїть і неодмінно вижене російських загарбників з рідної землі.

 

За інформацією Чернігівського ОУЛМГ

 

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
© 2024 Північне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства