Юрій Болоховець: «Покращимо фінансовий стан – збережемо трудові колективи!»

Таким став лейтмотив колегії Чернігівського управління лісового та мисливського господарства, яку 16 червня провів начальник ОУЛМГ Юрій Болоховець. Він наголосив, що зараз потрібно зробити все можливе, щоб поліпшити фінансовий стан лісогосподарських підприємств. Скорочень у трудових колективах не буде. Треба знайти резерви, щоб люди отримували достойну заробітну плату. Тобто необхідно правильно розпоряджатися лісовими ресурсами.

 

З доповіддю про економічний стан підприємств виступила начальник відділу економіки та фінансів Наталія Курись. За п’ять місяців цього року підприємства ОУЛМГ отримали 369 мільйонів гривень чистого доходу від реалізації своєї продукції. Сплачено до бюджетів усіх рівнів 147 мільйонів гривень, з них до державного бюджету – 83,4 млн грн, а до місцевого – 63, 5 млн грн. Крім податків, підприємства управління сплатили 25,5 мільйонів гривень єдиного соціального внеску.

Зі співдоповіддю виступив заступник начальника управління Олександр Жук, котрий зазначив, що вперше з початку року в травні обсяг реалізації лісопродукції перевищив торішні показники. Але, порівнюючи з областями-сусідами – Київським і Сумським ОУЛМГ, – наші підприємства поки що відстають. Тож необхідно належно працювати щодо збільшення виходу цінних лісоматеріалів. Резерви є! Наприклад, залишки на складах підприємств – 137 тисяч кубічних метрів, з них тільки дров – 102 тисячі. І всю цю продукцію треба вигідно продати на аукціонах.

Начальник відділу мисливського господарства ОУЛМГ Микола Пиріг розповів про рейдову роботу, боротьбу з браконьєрами. А Юрій Болоховець додав, що замість диких кабанів, яких «вибила» африканська чума, потрібно, аби з’явилися в наших лісах олені та фазани. У розпалі – літо, тож час дбати про корми для диких тварин на зиму.

Заступник начальника управління Володимир Єленич доповів про пожежну небезпеку – з березня в наших лісах виникло 45 пожеж на площі 145 гектарів.

Підсумовуючи колегію, начальник управління Юрій Болоховець зазначив, що лісівники потребують висококваліфікованого юридичного захисту, адже нині відкриті 34 судові справи. А в зв’язку з пожежонебезпечним періодом, для туристів потрібно підготувати свої якісні рекреаційні послуги.

 

За інформацією Чернігівського ОУЛМГ

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
© 2024 Північне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства