За фундуком та декоративними саджанцями – до ніжинських лісівників!

Першу плантацію фундука або ліщини великої у Ніжинському лісовому господарстві посадили далекого 1983 року. Їх привезли аж із Підмосковя. Саджанці ліщини не просто добре прижилися, але показали себе якнайкраще. До цього часу ніжинські лісівники культивують цю рослину, вирощують саджанці та реалізують їх населенню. Окрім фундука у господарстві вирощують та реалізують десятки видів якісного та доступного за ціною декоративно-посадкового матеріалу.

 

Асортимент декоративно-посадкового матеріалу, який вирощують у ДП «Ніжинське лісове господарство» достатньо широкий – близько 20 видів  хвойних та листяних порід.

«В основному це: самшит, різні  види туї, ялівців, тамарикс, верба Матсудана, форзиція та інші декоративні породи, – говорить провідний інженер  з лісових культур Наталія Демочка. – Всі вони різних видів та розмірів і пристосовані до наших кліматичних умов».

За словами спеціаліста, нині у господарстві виростили понад 12 тисяч саджанців декоративних порід, придатних для реалізації.

Окрім того є ще і півтори тисячі саджанців із закритою кореневою системою, тобто рослини реалізують у спеціальних горщиках, що зручно для покупців.

«Шкільні відділення, де вирощується декоративний  садивний матеріал, розташовані  у чотирьох лісництвах господарства – Іржавському, Вертіївському, Коляжинському та  Дроздівському», – пояснює Наталія Демочка.

До речі, про ціни: цінова політика на декоративний матеріал у «Ніжинському лісовому господарстві» є доволі демократична. Наприклад, саджанці того ж таки фундуку коштують залежно від розміру від 20 до 40 гривень за штуку.

 

За інформацією відділу лісового господарства ДП «Ніжинське лісове господарство»

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
© 2024 Північне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства