Зелена країна: прокурори Чернігівщини спільно із лісівниками садили ліс

Ліс і добра справа об’єднує! Понад 13 700 штук сіянців сосни звичайної на площі 2,4 га Березняського лісництва ДП «Чернігівський лісгосп» висадили нещодавно спільно із лісівниками прокурори Чернігівщини, зокрема представники всіх окружних прокуратур, Обласної прокуратури та Спеціалізованої екологічної прокуратури Чернігівської області.

Не лише охороняють ліс від незаконних посягань, а й подарували життя молодому лісу в Березнянській селищній громаді Чернігівського району, підтримавши ініціативу Президента України «Зелена країна» у рамках Всеукраїнської екологічної акції Державного агентства лісових ресурсів «Створюємо ліси разом». На сьогодні в Чернігівській області вже висаджено майже 1 500 000 дерев, в тому числі силами лісогосподарських підприємств, які  координуються Держлісагенством – понад 1 млн 21 тис.

Приживлюваність культур залежить від багатьох факторів,  втім важливо правильно посадити дерево. Із цікавістю та відповідальністю колектив прокуратури спостерігав за лісничим Березнянського лісництва Андрієм Корогодом, який провів інструктаж та розповів про тонкощі цієї складної справи. Створювали лісові культури разом із учасниками акції – заступник начальника  Чернігівського ОУЛМГ Вадим Фесюн та директор ДП «Чернігівський лісгосп» Юрій Ревко.

Знаряддя праці –  меч Колесова, вага якого майже 4,5 кг, тендітні сіянці сосни, дбайливо вирощені лісівниками, а також бадьорий настрій всіх учасників акції.

Крок за кроком, 4 години нелегкої справи і вже можна побачити результати доброї праці. Втомлені, і в той же час задоволені співробітники прокуратури закликали своїх колег із Сумщини та Дніпра долучитися до акції.

Ліс – це свіже повітря та чисте довкілля. Завдяки лісу зберігається біорізноманіття. У рамках програми Президента “Зелена країна” за 3 роки по всій країн планується висадити 1 мільярд нових дерев, за 10 років – збільшити площу лісів на 1 мільйон гектарів. Власне, кожен може долучитися до озеленення країни! Реєструйтеся на сайті https://zelenakraina.gov.ua та ставайте активними учасниками зеленої країни!

Створюємо ліси разом!

За інформацією ДП «Чернігівське  лісове господарство»

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
© 2024 Північне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства