Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Підсумки 2020 року: Переможець трудового суперництва Свеський держлісгосп

Загальні новини 2 Лютого 2021

Перше у 2021 році засідання колегії Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, яке відбулось у п’ятницю, 29 січня, традиційно підбило підсумки господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств, що координуються управлінням, у році, що минув, та визначило лідерів року у трудовому суперництві.

Першу сходинку у рейтинговій таблиці посів Свеський лісгосп (директор Олег Закусило), на другому місці Конотопський лісгосп (директор Олег Салов), закрив трійку лідерів Краснопільський лісгосп (директор Віктор Мороз).

Вручаючи Олегу Закусилу вимпел переможця, начальник Сумського ОУЛМГ Віктор Чигринець відзначив високі господарсько-фінансові показники, з якими Свеський лісгосп закрив минулий рік. Він наголосив, що підприємство забезпечило ріст продуктивності праці, має позитивну динаміку середньомісячної заробітної плати, другу в області позицію по ступеню оновлення матеріально-технічної бази та найвищий показник по реалізації продукції, який склав 107,2 млн. грн. (це 111% у порівнянні з відповідним минулорічним показником). Що дало позитивну тенденцію у стабілізації фінансово-економічного стану підприємства. А це, у свою чергу, в умовах непривабливої логістики лісгоспу: віддаленість від основних споживачів та відсутність належної дорожньої інфраструктури є показником мудрого керівництва та вдалого менеджменту.

Олег Салов та Віктор Мороз отримали з рук начальника грамоти за зайняті ІІ та ІІІ місця відповідно.