Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Питання охорони праці на постійному контролі адміністрації Лебединського лісгоспу

Новини лісгоспів 28 Липня 2020

«Створення безпечних умов праці для працівників – одне з найважливіших завдань керівництва підприємства. До цього спонукає роботодавця не лише Закон “Про охорону праці”, а і закон честі. Адже кожен недогляд у цьому питанні може стати ціною життя», – говорить директор Лебединського лісгоспу Віталій Баранов.

Працівники, робота яких пов’язана із шкідливими і небезпечними умовами праці, а також із забрудненням або несприятливими метеорологічними умовами, у лісгоспі систематично забезпечуються спеціальним одягом, спеціальним взуттям іншими засобами індивідуального захисту, а також мийними та знешкоджувальними засобами.

Нині підприємство працює у режимі жорсткої економії коштів. Цьому причиною ріст податкових платежів, зменшення попиту на продукцію та ін.. Але про заощадження коштів на питаннях охорони праці не йдеться. Днями у лісгоспі поповнили запаси новими партіями необхідних засобів і спецодягу та видали працівникам сигнальні жилети, захисні каски, господарське мило і рушники.

«Основною функцією спецодягу є захист працівників від дії на них несприятливих чинників, що мають місце при виконанні ними своїх трудових обов’язків. А належна гігієна рук може не тільки видалити забруднення, а й запобігти розповсюдженню захворювань від вірусів та стати бар’єром під час його тактильного способу передачі», – продовжує директор підприємства.